The Sims 4’e Gelen Güncelleme İle Oyuna Vitiligo Dış Görünümü Ekleniyor

Paylaş

Electronic Arts ve Maxis’in yeni getirdiği güncelleme ile birlikte The Sims 4‘e Vitiligo dış görünüm özelliği ekleniyor.

The Sims 4’e Vitiligo dış görünümü

Doğum lekesi, çatlaklar, çiller ve çok daha fazla dış görünüm özelliği yer alan The Sims 4 içerisine yeni gelen güncelleme ile birlikte Vitiligo ekleniyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte Create-A-Sim şeması içerisinde yüz veya vücut için cilt ayrıntıları kategorisinde bu seçeneği aktif edebileceksiniz. Ayrıca bebeklik döneminde ortaya çıkmaya başlayabilen bu cilt özelliği, yaşlandıkça farklı şekillere de evrilebilecek.

The Sims 4'e Gelen Güncelleme İle Oyuna Vitiligo Dış Görünümü Ekleniyor
Güncelleme İle Oyuna Vitiligo Dış Görünümü Ekleniyor

The Sims 4 içerisine eklenen bu yeni özellik, süper model Winnie Harlow ile ortaklaşa bir şekilde geliştirilmiş durumda. Vitiligo cilt özelliği ile gündeme gelen Harlow, bu özelliğe sahip insanlar için de rol model olmuş durumda. Ayrıca kendisini heyecanlı bir Sims oyuncusu olarak gören Harlow, evinin kapılarını geliştiricilere açmış ve bu evin mimarisi dahil olmak üzere Harlow karakterini de oyun içerisinde bulabiliyorsunuz.

Winnie Harlow ve Sims 4 arasındaki ortaklığı anlatan ve güncellemenin detaylarını öğrenebileceğiniz videoyu ise aşağıdan seyredebilirsiniz;

Süper model Winnie Harlow güncelleme ile ilgili şu sözlere yer veriyor;

“The Sims 4 ekibinin yeni Vitiligo özelliğini tanıttığını görmek büyüleyici. Çocukken The Sims oynayarak çok zaman geçirdim ve oyunda gerçek benliğinizi temsil edebilmenin çok güzel olduğunu düşünüyorum. Bu ortaklık, oyuncuları hem oyunda hem de gerçek hayatta kendilerini benzersiz kılan şeyleri benimsemeye teşvik eden güçlü bir ifadedir.” dedi.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: