KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

The Sims 4’e Yeni Eklenti Paketi For Rent Geliyor

Paylaş

Kiracı veya ev sahibi olun, The Sims 4’ün yeni paketi For Rent’de kendinizi otantik bir mahalle yaşamının içerisinde bulacaksınız.

For Rent ek paketinde neler var?

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Maxis tarafından geliştirilen The Sims 4’ün en yeni eklenti paketi, For Rent, 7 Aralık 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC’de EA Uygulaması, Epic Games Store ve Steam’de, Mac’te ise Origin aracılığıyla piyasada olacak.

The Sims 4 For Rent eklenti paketi, Sim’leri Tomarang mahallesinde bir kiracı veya ev sahibi olmaya davet ediyor. Bir mahalle sakini olarak gürültücü komşularınızla da uğraşacaksınız, bir topluluk oluşturmak için çaba da harcayacaksınız. Evinizin tamiratının sorumluluğunu almanın yanında birkaç farklı evin kontrolünü de üstlenebileceksiniz. Tomarang’daki yaşamın tam bir parçası olmak için bundan daha iyi bir fırsat olamaz, ne dersiniz?

For Rent ek paketinde neler var?
For Rent ek paketinde neler var?

Sim’ler akşam yürüyüşü için şehrin ikonik Gece Pazarı’na gidebilirler. Fenerlerle ışıldayan, satıcılarla dolup taşan, baştan çıkarıcı yiyecekler ve benzersiz eşyalarla dolu bir dünyayı keşfettikten sonra, Khao Niao Mamuang, Tofu Pad Thai, Pancit Bihon, Burma Samosa Çorbası ve Banh gibi yemekleri tadarak farklı diyarlara ve lezzetlere yolculuğa çıkacaklar.

For Rent ek paketi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: