Yerli Geliştiriciden Yeni Bir MMORPG Oyunu: The Quinfall

Paylaş

2021 Ocak ayında kurulan yerli firma Vawraek Technology, ilk oyunuyla piyasaya hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor. MMORPG türünde sunacağı The Quinfall için 4K oynanış fragmanı yayımlandı.

The Quinfall geniş bir açık dünyaya ev sahipliği yapacak

Vawraek Technology tarafından geliştirilen The Quinfall, şimdiye kadar görülmüş en büyük açık dünyaya ev sahipliği yapacak. Video oyun sektörü açısından bunun çok büyük ve önemli bir gelişme olduğunu söylemek doğru olur. Oyunun dünyası içerisinde yer alan çeşitlilik sayesinde ise farklı bir evren ve farklı bir dünya kombinasyonu görmemiz mümkün olacak. Şu an için kapalı beta süreci başlamış durumda ve isteyenlerin başvurarak bu sürece tanıklık edebileceğini söylememiz gerekli.

The Quinfall

Tarımdan balık tutmaya, pek çok aktivite bulunuyor

Oyunun içerisinde yer alan çeşitliliğin fazla olduğunu söylemiştik. Gece-gündüz döngüsü ve iklim değişikliği gibi olayların yanı sıra tarımla uğraşmak gibi minik aktiviteler de oyun içerisinde yer alıyor. Farklı oyuncularla iletişime geçmek, onlarla oyunlar oynamak ve alışveriş yapmak mümkün olacak. Yayımlanan videoya baktığımızda dünyanın gerçekten büyük ve canlı durduğunu söylemek gerekli. Oyun Unreal Engine motoruyla geliştirildiği için görsel açıdan da muhteşem bir deneyim sunacak gibi duruyor. Kapalı beta sürecine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: