Eski Witcher Geliştiricilerinin Oyunu The Invincible’ın Demo Sürümü Çıktı

Paylaş

The Invincible demo sürümü çıktı ve indirilebilir durumda. Stanislaw Lem’in oyun ile aynı isimli romanından uyarlanan hikaye odaklı bir bilim-kurgu macerası olacak yapımı isteyen oyuncular deneyimleyebilirler. Steam’de LudoNarraCon’un bir parçası olarak yer alan yapımın oynanabilir kısa bir sürümü yine aynı platformda paylaşılıyor.

The Invincible demo sürümü çıktı ve oyunun hikayesi bir kitaba dayanıyor

The Invincible demo sürümü an itibarıyla Steam’den indirilebilir durumda ve eski Witcher geliştiricilerinden oluşan Starward Industries tarafından geliştirilen yapım bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Stanislaw Lem’in aynı isimli kitabından uyarlanan oyun birinci şahıs bakış açısına sahip ve tamamen hikaye odaklı bir macera oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Regis III adındaki bir gezegeni kapsayan demo sürümünde Yasna adındaki bir karakteri canlandıracağız. Yasna, her şeyin normal gözüktüğü gezegende işlerin bir anda çığırından çıkmasıyla kendisini ilginç olayların ortasında bulacak.

Türkçe dil desteği de mevcut

Bugün oyunlarda çok sık görülen bir şey olmadığı için The Invincible’da Türkçe dil desteği olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Seslendirmesi tamamen İngilizce olacak olsa da oyun altyazı ve arayüzünde Türkçe dil desteğine yer verecek. Henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmayan yapım bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. Eğer oyun ilginizi çektiyse istek listenize ekleyebilirsiniz.

Oyun 2023’te Steam, GOG ve Epic Games Store’da PC platformu için yayınlanacak. Daha fazla ayrıntı için oyunun resmi web sayfasını ziyaret edebilir, demoyu da buraya tıklayarak Steam’den indirebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: