Çevrimiçi Mücadelenin Yeni Yüzü: THE FINALS Açık Betası Başlıyor!

Paylaş

Çevresel dinamizm ve yıkım ile oynanışta özgürlüğün sınırlarını zorlayan takım oyunu THE FINALS; açık betası ile oyuncularla buluşuyor. Embark Studios, 26 Ekim’den itibaren Steam, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’de çapraz platform oynanabilecek açık betanın 5 Kasım‘da sona ereceğini duyurdu.

THE FINALS açık beta süreci

THE FINALS, taktik çatışmaya dayalı devasa bir yarışma programı. Takımınızla birlikte ikonik şehirlerden esinlenen gerçekçi ve tamamen yıkılabilir sanal arenalara girerek şöhret ve ödüller için mücadele ediyor, büyük sponsorların dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz. Açık Beta ile birlikte oyuna “Skyway Stadyum” haritası ve Bank-It modu eklenirken oyunun ilk BattlePass’i de aktif olacak ve oyuncular açık betada kazanılan ödüllere oyunun çıkışından sonra da sahip olmaya devam edecekler. Beta, oyunculara PC ve konsollar arasında çapraz oynama ve platformlar arasında çapraz hesap kullanma imkanı sunuyor.

Açık Beta, PC’de gerçekleşen testler sonrası yapılan iyileştirme ve değişiklikleri oyun içinde deneyimlemek, sunucu altyapısına geniş yük testi yapmak ve sistem optimizasyonunu daha iyi hale getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca oyunculardan konsol ve gamepad deneyimi hakkında geri bildirim almak hedefleniyor.

Çevrimiçi Mücadelenin Yeni Yüzü: THE FINALS Açık Betası Başlıyor!
Çevrimiçi Mücadelenin Yeni Yüzü: THE FINALS Açık Betası Başlıyor!

Açık beta’da sizi neler bekliyor?

İkonik arenalar:

 1. YENİ” Skyway Stadyumu- Sürekli değişen, güvenilmez Skyway Stadyumu’nda oyuncular sınırlarını test ediyor.
 2. Monaco – Monaco’nun taş döşeli sokakları yıkım ve yakın mesafe çatışmaları için ideal bir harita.
 3. Seul – Seul’un dev gökdelenlerinin tepesinde tempolu dikey bir oynanışa hazır olun. Düşmek istemiyorsanız nereye bastığınıza da dikkat edin!
 • Yeni ve güncellenmiş oyun modları:
 1. YENİ” Bank-It — Üçer oyuncudan oluşan dört takım, çatışma odaklı ve keyifli bu modda daha çok para toplamak yarışıyorlar. Maksimum limite ilk ulaşan veya turun sonunda bankaya en çok para yatıran takım kazanıyor.
 2. Derecesiz Turnuva — Üç kişiden oluşan dört takımın para kutuları bulup kasalara taşımak için yarıştığı Cashout modu. Bu mod, üç tur ve toplamda 24 oyuncuyla derecesiz bir turnuva formatında oynanıyor.
 3. Dereceli Turnuva — Toplam 48 oyunculu (üçer oyuncudan oluşan dört takım), dört tur ve Cashout modunda oynanıyor.
 4. Quick Cash — Cashout modun bir varyantı olan 3v3v3 formatı, daha uzun maçlar, daha hızlı yeniden doğma ve her maçta sadece bir kasa bulunmasıyla ön plana çıkıyor.
 5. Antrenman Alanı — Oyuncuların, silah, ekipman, hareket kabiliyetleri ve elbette çevresel yıkımı test edebilecekleri antrenman alanı.
 • Karakter gelişimi:
 1. Ücretsiz Açık Beta’da yer alan BattlePass, oyunun lansmanı sonrası da kullanılabilecek 16 özel ödül içeriyor.
 2. Silah geliştirme 5 Ustalık Seviyesi içeriyor.
 • Lig ilerlemesi:
 1. Oyuncular beş farklı ligte (Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas) yarışıp her seviyeden kalıcı ödüller kazanabiliyor. Elmas kademeye ulaşan oyuncular Efsanevi Elmas Silah Kozmetiği ödülüne sahip olacak.
 • Daha fazla içerik:
 1. Açık beta, oyuncuların seçebileceği 20 Silah, 26 Ekipman ve 9 Yeteneğin yanı sıra performans, hareket, takım oyunu ve çok daha fazla alanda iyileştirmeyi oyunculara sunuyor.

THE FINALS’ın başlayacak olan açık beta süreci hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: