The Crew Motorfest Sızdırılan Oynanış Görüntüleri Yaklaşık 25 Dakika

Ubisoft’un çok oyunculu yarış oyunu The Crew Motorfest için bazı sızıntılar ortaya çıktı. Oyunun 25 dakikalık oynanış görüntüleri internete düştü.

The Crew Motorfest’i görmek ister misiniz?

Ubisoft’un yeni yarış oyunu The Crew Motorfest için heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Normal şartlarda Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulmasını beklediğimiz oyun için ilk sızıntılar ortaya çıktı. Oyun içi arayüzden tutun menülere ve hatta oynanış görüntülerine kadar kapsamlı bir video sızdırıldı. 25 Dakikalık bu oynanış görüntüleri, oyunun son hali olduğu iddia ediliyor.

The Crew Motorfest
The Crew Motorfest

Geçtiğimiz hafta sonu Ubisoft, The Crew Motorfest için bir test programı başlattı. Bu test programına katılan ve oyunu deneyimleme şansına erişen bazı kişiler deneyimledikleri oyunu sızdırmış bulunuyor. Reddit üzerinden paylaşılan bilgilere göre The Crew Motorfest’in bu test aşaması, oyunun son hali olabilir ve artık duyurulması için önünde bir engel kalmamış gibi görünüyor.

Sızdırılan 25 dakikalık oynanış görüntüsünü telif hakları dolayısıyla burada yayınlayamıyoruz ancak siz buradaki link üzerinden Reddit gönderisine ulaşarak izleyebilirsiniz.

Video içerisinde araba kontrolleri, çevre detayları ve sürüş dinamiklerinin yanı sıra menü arayüzü ve harita detaylandırmaları da yer alıyor. Yarış oyununun 2023 bitmeden piyasaya sürülmesi bekleniyor. Hatta Summer Game Fest 2023 içerisinde oyuna dair en detaylı oynanış videolarını görme şansına bile erişebiliriz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: