The Crew Motorfest Sistem Gereksinimleri Neler? Oyun Kaç GB?

Paylaş

The Crew Motorfest sistem gereksinimleri ve oyunun kaç GB olduğunu anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Ubisoft’un sevilen yarış oyunu serisinin en genç üyesi olan Motorfest, yeni nesil konsollar ve PC platformu için yakın zamanda piyasaya sürüldü. Yarış severler Hawaii’nin tadını çıkarmak için nasıl bir bilgisayara sahip olmaları gerektiği konusunda bazı soru işaretlerine sahip. Dilerseniz gelin kafalardaki bu soru işaretlerini birer birer kaldıralım.

The Crew Motorfest sistem gereksinimleri neler?

The Crew Motorfest rekabetçi bir yarış oyunu olduğundan adil bir ortam sağlanması için 60 FPS kare hızı kilidine sahip. Dolayısıyla oyunu çok yüksek kare hızlarında deneyimlemek mümkün değil. Bunu da hesaba kattığımızda sistem gereksinimlerinin günümüz standartlarına göre çok yüksek olmadığını görüyoruz.

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 ya da AMD Ryzen 5 1400
  • Bellek: 8 GB çift kanal
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 480
  • Depolama: 40 GB (SSD tavsiye ediliyor)

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 ya da AMD Ryzen 7 2700X
  • Bellek: 8 GB çift kanal
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 2060 ya da AMD Radeon RX 5700XT
  • Depolama: 40 GB (SSD tavsiye ediliyor)
The Crew Motorfest sistem gereksinimleri neler?
The Crew Motorfest sistem gereksinimleri neler?

The Crew Motorfest kaç GB?

The Crew Motorfest’in dosya boyutu yaklaşık 40 GB kullanılabilir alan istiyor. Ancak bu sayının önümüzdeki dönemde eklenecek içerikler, DLC’ler ve genişlemelerle birlikte artmasının muhtemel olduğunu da belirtelim.

Ubisoft’un sevilen yarış oyununu oynarken en sağlıklı deneyimi elde edebilmek için SSD depolama cihazlarına yüklemeniz tavsiye ediliyor. Ancak bizim yaptığımız testler ve kullanımlarımız sonucunda çok yavaş olmayan HDD depolama aygıtlarında da sorunsuz çalıştığını söyleyebiliriz. Yalnızca açılıştaki yükleme ekranında sizi biraz bekletebilir, bunun dışında herhangi bir performans sorunu yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

The Crew Motorfest sistem gereksinimleri ve dosya boyutuna dair teknik detaylar bu şekildeydi.

Oyun hakkında

Atarita olarak bizler oyunu hem kapalı beta sürecinde test etme hem de tam sürümde çıkıp inceleme şansına kavuştuk. Hala bazı eksikleri olsa da 2023’te çıkan en iyi yarış oyunlarından birisi olduğunu düşündüğümüz The Crew Motorfest incelememizi de buradan okuyabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: