Teamfight Tactics’in Yeni Seti Ebruli Masallar’da Sanatsal Bir Macera Sizi Bekliyor

Paylaş

League of Legends evrenindeki şampiyon ve eşyalarla oynanan dünyanın en büyük PC strateji
oyunu Teamfight Tactics’in yeni güncellemesi Teamfight Tactics: Ebruli Masallar tüm sunucularda yayınlandı.

Teamfight Tactics: Ebruli Masallar içerisinde büyüleyici bir deneyim sizleri bekliyor olacak

Bu yeni set, oyuncuları efsane ve masalların gerçeklikle buluştuğu yepyeni bir dünyaya
götürüyor. Teamfight Tactics içerisinde yer alacak etkinlikte 59 League of Legends şampiyonunun yanı sıra 2 yeni özel şampiyon, 27 farklı ve yeni eklenen özelliği ve aynı zamanda 100’ü aşan eklentiyi deneyimleme şansına erişebileceksiniz.

Teamfight Tactics’in Set Baş Tasarımcısı Lynda Tang; “Teamfight Tactics: Ebruli Masallar’da oyuncular popüler League of Legends şampiyonlarıyla büyüleyici masalları ve efsaneleri keşfedecek. Açık Beta’da oyuncuların setle ilgili ilk içeriklere verdiği tepkiler bizi oldukça heyecanlandırdı. Ebruli Masallar’ı hem Teamfight Tactics topluluğuyla hem de strateji oyunlarını seven tüm oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.” ifadelerine yer veriyor.

2 yeni şampiyon oyuna ekleniyor

Teamfight Tactics: Ebruli Masallar etkinliği ile birlikte oyuna 2 yeni özel şampiyon ekleniyor. Daha önce League of Legends evreninde bahsi geçen ve ara sıra ismini duyduğumuz Alune, oynanabilir bir karakter olarak etkinlik içerisinde dahil oluyor. Daha önce görülmemiş ve oyuncuların ilk defa karşılaşacağı Yordle dövüş ustası Kobuko ise oyuna dahil olan bir diğer şampiyon. Fakat Kobuko, Alune’nin aksine sadece Teamfight Tactics’e değil aynı zamanda League of Legends oyununa da ekleniyor.

Tüm bunlara ek olarak Teamfight Tactics: Ebruli Masallar sırasında oyuna Dönüşümlü Mağaza adında yeni bir özellik gelecek. Burada oyuncular Hazine Diyarı’ndan edindikleri yeni alışveriş birimini kullanarak dönüşümlü oyun içi kozmetik içerikler arasından dilediklerini alabilecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: