System Shock Remake Sistem Gereksinimleri

Paylaş

Birçok ertelemeye maruz kalan fakat sonunda “Gold” statüsüne ulaşan System Shock Remake sistem gereksinimleriyle karşımıza çıkıyor.

System Shock Remake nihayet çıkıyor

1994 yılında çıkan ve döneminin en kaliteli oyunları arasında gösterilen System Shock için günümüz teknolojisine odaklı bir Remake sürümü geliyor. Yaklaşık 1 senedir ön siparişe açık olan oyun, Steam dolar kuruna zam getirmeden önce 95,00 TL‘den satın alınabiliyordu. Şimdiki ön sipariş fiyatı ise 399,00 TL olarak belirlenmiş durumda.

System Shock Remake, birçok ertelemenin ardından geçtiğimiz günlerde “Gold” statüsüne ulaştığını açıklamıştı. Geliştirici Nightdive Studios, bu Remake projesinin çıkış tarihin 30 Mayıs 2023 olarak açıklamış durumda. Steam mağaza sayfası üzerinden ön sipariş verilebilen oyunun son sürüm sistem gereksinimleri de belli oldu. Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve ön sipariş verebilirsiniz.

System Shock Remake sistem gereksinimleri
System Shock Remake sistem gereksinimleri

System Shock Remake sistem gereksinimleri

Artık çıkmasına sayılı günler kalan System Shock Remake için açıklanan son sistem gereksinimleri ise hiç göz korkutucu durmuyor. Son dönemlerde çıkan büyük oyunların 16 GB RAM istemesi ve minimum RTX ekran kartlarına geçiş yaptığı şu süreçte, System Shock Remake sistem gereksinimleri oldukça makul bir düzeyde. Minimum seviyede oynamak için 4 GB RAM ve NVIDIA GTX 670 gibi bir ekran kartının yeterli olacağı söyleniyor. Tabii bu durum çıkışındaki optimizasyon performanslarına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (Sadece 64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (Sadece 64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: