Yerli Yapım Swarm Grinder Erken Erişim Sürecini Tamamladı

Paylaş

Last Bite Games tarafından geliştirilen yerli yapım Swarm Grinder, Mayıs 2023 tarihinde girdiği Erken Erişim sürecini tamamladı ve geçtiğimiz saatlerde Tam Sürüme çıktı!

Swarm Grinder Tam Sürüme geçti

Yaklaşık 1 yıllık aranın sonunda Tam Sürüme geçen Swarm Grinder, Steam mağazasında 486 incelemeye sahip ve bu incelemelerin %81’i olumlu durumda. Mermi Cehennemi türüne kendi bakış açısını ekleyen yapımın geliştirici ekibi Last Bite Games ise Tam Sürüme çıkış hakkında şu açıklamalara yer verdi;

“Erken Erişime girdiğimizden bu yana uzun bir yol kat ettik ve şimdi “bizim” olarak adlandırmaktan gurur duyduğumuz bir oyunla karşınızdayız. Tüm oyuncularımıza geri bildirimleri, tartışmaları ve destekleri için teşekkür ederiz. Ayrıca zaman ayırıp ayrıntılı bir şekilde olumsuz yorumlar yazan herkese özel teşekkürler. Bu yorumlar gelişmemize çok fazla yardımcı oldu. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Yerli Yapım Swarm Grinder Erken Erişim Sürecini Tamamladı
Yerli Yapım Swarm Grinder Erken Erişim Sürecini Tamamladı

Swarm Grinder şu anda Steam mağaza sayfası üzerinde %20 indirim ile birlikte 3,99 dolara satın alınabiliyor. İndirim 29 Nisan gününe kadar devam edecek ve daha sonrasında 4,99 dolar fiyatına geri dönecek. Şayet türü seviyor veya merak içerisinde uzaktan izliyorsanız, Tam Sürüme geçmişken bir bakmanızda fayda var diye düşünüyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: