Suicide Squad: Kill The Justice League Oynanış Videosu Sızdırıldı

Paylaş

30 Ocak 2024 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen Suicide Squad: Kill The Justice League‘ten ilk sızıntı geldi diyebiliriz. Oyunun açılış sinematiği ve başlangıçtaki oynanış görüntüleri sosyal medyanın diline düşmüş durumda.

Suicide Squad: Kill The Justice League sızıntıları

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Live Service bir oyun olacak Suicide Squad: Kill The Justice League için ilk sızıntı videoları gelmeye başladı. Aslında oyun içerisinden görüntüleri daha önce görme şansına erişmiştik ancak farklı bir kullanıcı tarafından karakterleri, yetenek ağacını ve açılış sinematiğini ilk kez görmüş olduk. Reddit üzerinde sızdırılan videolara buradan ulaşabilirsiniz. Telif durumları söz konusu olduğundan videoları burada paylaşamıyoruz.

İlk başta oyunun açılış sinematiğini görüyoruz. Karakterlerin nasıl tanıştığını ve amaçlarının ne olduğunu anlayacağımız bu ara sahne tamamen CGI efektler ile yapılmış. İkinci videoda Green Lantern, Flash ve Batman’in yer aldığı bir oynanış videosu karşımıza çıkıyor. Tam 20 dakikalık bu oynanış videosu, daha önce oyuncuların tepkisini çeken özelliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Suicide Squad: Kill The Justice League sızıntıları
Suicide Squad: Kill The Justice League sızıntıları

Diğer videolar ise karakterlerin yetenek ağaçlarını ve danslarını gösteriyor. Evet, danslarını. Karakterler arasında geçiş yaptığınızda o an oynadığınız karakteri dans ettirebiliyorsunuz. Bunu biraz “emote” olarak düşünebilirsiniz. Şayet co-op oynanacaksa ortaya eğlenceli görseller çıkacaktır. Ancak ne gerek vardı pek anlayamadık. DC evreninde bir ağırlığı olan karakterlerin böyle dans ederek işi komikleştirmesi bize biraz garip geldi açıkçası.

Kullanıcılar ne diyor?

Oyunu beta aşamalarında test eden ve gönderinin altına yorum bırakan Reddit kullanıcıları beklentilerinden çok daha iyi bir oyunla karşılaştıklarını söylüyor. Özellikle oyun içi hatalar çok fazlaymış ancak çıkışına kadar bunların giderilebilmesi çok olası. Ayrıca oynanış tarafında eğlenceli bir yapı sunulduğu belirtiliyor. Ancak Batman Arkham serisindeki o atmosferi yakalayamadığını da belirtmemiz gerekiyor. Peki sizin düşünceleriniz neler? Şayet videoları izlediyseniz sizce nasıl bir oyun ortaya çıkacak? Yorumlara bekliyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: