Annapurna Interactive’in Sevilen Oyunu Stray, Mac Cihazlara Geliyor

Paylaş

Annapurna Interactive tarafından yayınlanan ve BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen Stray, Aralık ayında Mac kullanıcıları için yayınlanacak.

Stray Apple cihazlar için geliyor

MetalFX Upscaling gibi güçlü yazılım teknolojilerinden yararlanan Stray, Apple marka tüm Mac cihazlarda sorunsuz ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunacak. Güçlü M3 çip ailesi ve süper şarjlı M3’lü iMac’e sahip yeni MacBook Pro da dahil olmak üzere her Mac cihazı, Stray gibi güçlü oyunları çalıştırabilecek bir konumda. Yeni MacBook Pro ve iMac, Apple’ın MacBook Air, Mac mini ve Mac Studio dahil olmak üzere sektör lideri muhteşem serisinin geri kalanına katılıyor.

Stray Apple cihazlar için geliyor
Stray Apple cihazlar için geliyor

Stray, The Game Awards’ta “En İyi Bağımsız Oyun” ve “En İyi İlk Bağımsız Oyun” ve Golden Joystick Awards’ta “Yılın PlayStation Oyunu” gibi ödüllerin sahibi olmayı başarmıştı. Siber şehirden kaçmaya çalışan bir kediyi kontrol ettiğimiz ve eleştirmenler tarafından tam not alan oyun, 5 Aralık günü tüm Mac cihazları için oynanabilir olacak. Annapurna Interactive’in çok sevilen oyununu şimdi Apple cihazlarınızda oynamanın heyecanına varabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: