Storm Warfare, 14 Aralık’ta Kart Oyunu Dünyasını Sallayacak!

Paylaş

Türk oyun stüdyosu Janus Interactive tarafından geliştirilen, web 3.0 özellikli strateji kart oyunu Storm Warfare, 14 Aralık’ta başlayacağı Açık Beta lansmanıyla kart oyunu dünyasında büyük bir ses getirmeye hazırlanıyor.

Janus Interactive imzalı Storm Warfare, kart oyunu dünyasında oldukça iddialı

Ücretsiz olarak oynanabilen İkinci Dünya Savaşı temalı bir strateji kart oyunu olan Storm Warfare, 14 Aralık’ta gerçekleşecek Açık Beta lansmanıyla dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesiyle buluşacak. Bu buluşma, oyuncuları hem heyecan verici Storm Warfare evreniyle tanıştıracak hem de dev bir turnuvada birbirinden değerli ödüller kazanma fırsatı sunacak.

Storm Warfare - Oyun İçi Görüntü
Storm Warfare – Oyun İçi Görüntü

Oyuncuları Neler Bekliyor? Turnuva Hangi Gün Başlıyor?

Storm Warfare, 14 Aralık’ta başlayacak Açık Beta sürecini, toplam 1.2 milyon Türk Lirası değerinde ödül havuzuna sahip benzersiz bir turnuvayla taçlandıracak.

Storm Warfare – Açık Beta Fragmanı

18 Aralık tarihinde başlayacak turnuva ile oyuncular İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu cephelerinde karşı karşıya gelerek büyük ödüllere ulaşmaya çalışacak. Ayrıca turnuvada verilen ödüller arasında 505 Genesis Komutan NFT’si de yer alacak. Açık Beta sürecinde yalnızca 32 oyun influencer’ının katılacağı ve karşılaşmaların canlı olarak yayınlanacağı özel bir turnuva da gerçekleştirilecek.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: