SteamWorld Build’e Yeni DLC Mechanized Geldi

Paylaş

The Station tarafından geliştirilen ve Thunderful tarafından yayınlanan strateji oyunu SteamWorld Build için yeni ek paket Mechanized kullanıcılara sunuldu.

SteamWorld Build’e yeni DLC

Sevilen strateji oyunu SteamWorld Build için yeni güncellemeler ve ek paketler gelmeye devam ediyor. İçerisinde yeni madenlerin yer aldığı Mechanized ek paketi bugün itibarıyla kullanıcılara sunulmuş durumda. Bu yeni DLC içerisinde bulmacalarla dolu madenler oyuncuları bekliyor olacak.

Ek paket ile birlikte oyuna eklenen Mech’lere yardımcı olmak amacıyla kurabileceğiniz yeni şehir binası Mech Merkezi de oyuna dahil oluyor. Bu şehir binası içerisinde eşsiz Mech yükseltmeleri edinebiliyorsunuz. Ayrıca bu ek paket ile birlikte oyuna yeni bir düşman olan Abomination ekleniyor. Crackling Depth’sin içerisinde bulabileceğiniz bu yaratıklar, oyuna farklı bir hava katmak için DLC ile birlikte oyunculara sunuluyor. Ek paketin Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: