Steam’den Bir Ücretsiz Oyun Daha: 149 TL’lik Oyun Tamamen Ücretsiz Oldu

Paylaş

Steam son 3 haftadır aynı Epic Games Store gibi bizlere ücretsiz oyun vermeye başladı. Bu sefer verdiği oyunun mağaza değeri ise tam 149,00 TL. Umarız bu ücretsiz seri sürekli devam eder!

Steam’den ücretsiz oyun

Stam üzerinde 149,00 TL’ye satın alınabilen Sludge Life, tamamen ücretsiz oldu. Yayıncılığını Devolver Digital’in üstlendiği oyun, kendine has görünümüyle ön plana çıkıyor. Pislik kaplı bir gezegende spreyci Ghost olarak oynadığımız bu yapımda hem platform ögeleriyle boğuşacak hem de farklı görevlerle maceradan maceraya atlayacaksınız. Bize biraz Jet Set Radio oyununu anımsattığını söylememiz gerek.

Oyunun ücretsiz olmasındaki en büyük etken elbette ki serinin devam edecek olması. Geçtiğimiz saatlerde duyurulan Sludge Life 2, gizemlerle ve garip tiplerle karşılaşacağınız bir oyun olacak. İlk yapımdan daha pis bir mekanda geçeceği söylenen ve daha dolu bir dünya ile karşılaşacağımızı açıklayan geliştiriciler, henüz bir çıkış tarihi vermedi. Steam mağaza sayfası açılan oyuna buradan ulaşabilirsiniz. İşte bu sebeple serinin ilk oyunu Steam’de ücretsiz olarak dağıtılıyor. Onun için de buraya tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz Oyun

Sludge Life sistem gereksinimleri

“Çok olumlu” inceleme etiketine sahip yapımın sistem özellikleri de oyuncular tarafından merak ediliyor. Oyun ücretsiz olarak dağıtılıyor evet ama bakalım sistemimiz bu yapımı kaldıracak mı? Steam mağaza sayfasından alınan verilere göre bu ücretsiz oyunun istediği gereksinimler öyle ahım şahım yükseklikte değil. İşte Sludge Life sistem gereksinimleri;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) yada eşdeğeri
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) yada eşdeğeri
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: Intel Core i3-2100 (2 * 3100) yada eşdeğeri veya AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) yada eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 MB)
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Oyun içerisinde bazı komik ve ilginç özellikler de yer alıyor. Mesela “Ciggy Cig” markasında bir tütün ürünü kullanabiliyor, başka karakterlerin fotoğraflarını çekebiliyor, özel gaz çıkartma butonuna basabiliyor ve oyun içinde oyun oynayarak vaktinizi tamamen boşa harcayabiliyorsunuz (!).

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: