Steam’de Tam 4 DLC Tamamen Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor!

Paylaş

Codemasters tarafından geliştirip yayınlanan meşhur yarış serisi Dirt Rally için tam 4 adet ek paket ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Dirt Rally’den 4 DLC tamamen ücretsiz

2019 yılında çıkan Dirt Rally 2.0 için tam 4 farklı ek paket Steam tarafından ücretsiz olarak veriliyor. İkonik ralli yarış oyununda birçok farklı arazide yarışabilir, ralli araçlarını geliştirebilir ve çok farklı bir yarış deneyimi elde edebilirsiniz. Ek paketlerden bağımsız olarak oyunun 29 Mayıs gününe kadar %75 indirimle birlikte sadece 10,00 TL gibi bir fiyata alınabildiğini de ekleyelim.

4 DLC tamamen ücretsiz
Dirt Rally 2.0

Steam tarafından verilen 4 DLC paketi ise şunlar;

  • Finland Rally Location: Bu ek paket içerisinde dünyanın en ünlü ralli konumlarından birisine sahip olacaksınız. Bu yarış pisti kalın ve çakıllı toprak yapısıyla biliniyor. Bu sebeple araç kontrolünün ve dönemeçlerin çok önemli bir unsur olduğunu hatırlatmak gerek. Ek paketin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Germany Rally Location: Almanya paketi, size eşi benzeri olmayan bir asfalt pisti sunuyor. İlk Dirt Rally oyunundan da aşina olacağınız bölge, asfalt pistleriyle yarış tutkunlarının odak noktası olacak. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Sweden Rally Location: İsveç’in bu muhteşem paketinde Värmland kıyılarında eşsiz bir yarış deneyimine ortak olacaksınız. Hem dolambaçlı hem de buzlu yollarıyla tanına bu yarış pistinin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Wales Rally Location: Bu paket içerisinde ise Galler bölgesine konuk olacaksınız. Galler’in yağışlı ve ıslak zemininde oldukça zorlu bir parkur heyecanı yaşayacağınızdan hiç şüphe yok. Paketin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hatırlatmamızda fayda var; bu ek paketleri ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için öncelikle Dirt Rally 2.0 oyununa sahip olmanız gerekiyor. Ardından paketlerin Steam mağaza sayfalarına girerek %100 indirim göreceğiniz yeşil butondan “Hesaba Ekle” ibaresine tıklamanız yeterli olacaktır. 29 Mayıs saat 20:00‘a kadar ücretsiz olacak bu 4 DLC, daha sonradan tekrar eski fiyatlarına geri dönecek.

4 DLC tamamen ücretsiz
4 DLC tamamen ücretsiz

DiRT Rally 2.0 sistem gereksinimleri

Bu ek paketlere ve oyuna sahip olmak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise DiRT Rally 2.0 sistem gereksinimleri oldu. Steam mağaza sayfasında yer alan minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit versiyona sahip Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: AMD FX4300 veya Intel Core i3 2130
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD HD7750 veya NVIDIA GTX650Ti
DirectX: Sürüm 11

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit versiyona sahip Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X veya Intel Core i5 8600K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX Vega 56 veya NVIDIA GTX 1070
DirectX: Sürüm 11

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: