Steam Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor: Değeri Tam 59 TL

Paylaş

Steam, son dönemlerde verdiği ücretsiz oyunlarla bizleri şaşırtmayı başarıyor. Esasen platformun değil de, yayıncıların kendileri bu oyunları ücretsiz yapıyor olsa bile övgüleri genel olarak platform kapıyor denebilir. Yine o günlerden birindeyiz ve işte karşınızda yeni bir Steam ücretsiz oyunu.

Steam ücretsiz oyun (7 Nisan)

Steam mağaza değeri 59 TL olan strateji oyunu Battlestar Galactica Deadlock tamamen ücretsiz oldu. 2000’li yıllarda dizisiyle ve oyunlarıyla ön plana çıkan Battlestar Galactica’nın devam oyunlarından birisi kendisi. Strateji ve bilim kurgu temalarının ağır basması bir yana, içerisinde yer alan farklı taktiksel savaş stratejileri ile de oldukça seviliyor. Serinin hayranları için yerinin farklı bir konumda olduğunu söylesek bile, daha önce evrene hiç bulaşmamış kişilere çok yabancı bir oyun olacağını da eklemek gerekiyor.

Bu Steam ücretsiz oyunu 9 Nisan saat 20:00‘a kadar kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Bu tarihten sonra oyun tekrar 59 TL fiyatına yükselecek (Hatta belki zamlanacak) ve oynamak isterseniz satın almanız gerekecek. Buraya basarak Battlestar Galactica Deadlock Steam sayfasına ulaşabilir ve yeşil “Hesaba Ekle” butonuna basarak sonsuza kadar kütüphanenize ekletebilirsiniz.

Steam Ücretsiz Oyun

Battlestar Galactica Deadlock sistem gereksinimleri

Ücretsiz olarak dağıtılan Battlestar Galactica Deadlock sistem gereksinimleri de oyuncular tarafından merak ediliyor. Oyunun 9 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak dağıtılmasından sonra oyuncular; “acaba sistemim kaldırır mı?” sorusunu yöneltiyor. İşte merak edilen Battlestar Galactica Deadlock sistem gereksinimleri:

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
İşlemci: 2.0GHz yada daha yükseği
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB NVIDIA Geforce 460 / ATI Radeon HD 5770 yada daha iyisi
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8739 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı gerekiyor

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
İşlemci: 2.5GHz yada daha yükseği
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 yada daha iyisi
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 8739 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı gerekiyor

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: