KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Hooded Horse Yayıncı İndirimleri Başladı

Paylaş

Clanfolk, Old World ve Necesse gibi yapımlarla tanınan Hooded Horse yayıncılığındaki pek çok oyunun indirime girdiği Hooded Horse yayıncı indirimleri başladı. Ekibin gelecekte yayınlayacağı pek çok oyunun da görücüye çıktığı kampanya kapsamında birçok strateji ve sıra tabanlı taktik türüne ait oyun Steam üzerinde indirimli olarak satın alınabiliyor.

Hooded Horse Yayıncı İndirimlerinde Neler Var?

Teksas merkezli ekibin kuruluşundan bu yana yayıncılığını üstlendiği dokuz oyunun tamamı indirimli olarak etkinlikte yer alıyor. İndirimli yapımların yanı sıra 2023 ve 2024 yılları içerisinde lansmanı planlanan 18 yeni yapıma da göz gezdirilebiliyor. 5 Ekim Perşembe günü başlayan etkinlik, 19 Ekim Perşembe akşamı 20.00‘a dek sürecek.

Hooded Horse
Hooded Horse yayıncı indirimleri

Hooded Horse İndirimlerinden Göze Çarpanlar

Hooded Horse Ekibinden Gelecekte Çıkacaklar:

  • Every Day We Fight – Çıkış tarihi: 2024
  • MENACE – Çıkış tarihi: 2024
  • Sons of Valhalla – Çıkış tarihi: 2024
  • Manor Lords – Çıkış tarihi: 2023
  • Hexxen: Hunters – Çıkış tarihi: 2024
  • Falling Frontier – Çıkış tarihi: 2023
  • The Way of Wrath – Çıkış tarihi: 2024

İndirim sayfasına detaylıca göz atmak ve gelecekte çıkacak Hooded Horse yapımlarını istek listenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: