Respawn’ın Geliştirdiği Star Wars FPS Oyunu Hikaye Odaklı Olacak

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde Tom Henderson’un iddialarıyla ortaya atılan Mandalorian Star Wars FPS oyunu hakkında artık en güncel bilgilere sahibiz. Electronic Arts’ın resmi internet adresinde yayınlanan iş ilanına göre bu oyun gerçekten geliştiriliyor.

Star Wars FPS oyunu hakkında tüm bildiklerimiz;

Henüz geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan söylentilerden sonra Electronic Arts’ın internet adresinde yayınlanan bu iş ilanı, gerçekten bir Star Wars FPS oyunu geliştirildiğini bizlere gösteriyor. Söylentilere göre oyun bir Mandalorian hikayesini bizlere sunacak ancak iş ilanında böyle bir detaya yer verilmediği için halen söylenti olarak kalıyor diyebiliriz.

Respawn'ın Geliştirdiği Star Wars FPS Oyunu Hikaye Odaklı Olacak

“Star Wars FPS ekibi, Lucasfilm ile işbirliği içinde Star Wars galaksisinde Dark Forces ve Jedi Knight: Dark Forces 2 gibi klasik oyunlardan ilham alan hikaye odaklı ve tek oyunculu bir yapım geliştiriyor. Unreal Engine 5’in gücünden yararlanılarak sıfırdan geliştiriliyor. Bu ilhamı ve teknolojiyi Respawn’ın oyun yapma geçmişiyle birleştiriyoruz.” ifadelerine yer verilen iş ilanı bizlere gerçekten bir Star Wars oyunu geliştirildiğini açıklıyor.

Tabii henüz yolun başında sayılır. Duyurulması bile minimum 2025-2026 aralığında gerçekleşecektir diye düşünüyoruz. Fakat duyuru anı geldiğinde kaçırmamak için bizi X platformundan takip etmeyi unutmayın!

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: