Star Trek: Resurgence Çıkış Tarihi Belli Oldu

Paylaş

Eski Telltale Games stüdyosu çalışanları tarafından kurulan Dramatic Labs, Star Trek: Resurgence için kesin çıkış tarihini açıkladı.

Star Trek: Resurgence interaktif bir oyun olacak

Geliştirici stüdyo Dramatic Labs, Telltale Games’in eski çalışanlarından oluşuyor. Telltale’in interaktif hikaye kurgusunda ve oyuna yansıtışında ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Star Trek: Resurgence bizi çok fazla heyecanlandırıyor. Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya göre oyunun çıkış tarihi de netleşmiş durumda.

Star Trek: Resurgence, ikonik Star Trek evreninde geçecek olan interaktif bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncunun hikaye örgüsüne bağlı olarak seçimler yaptığı ve adeta film izler gibi oynadığı bir oyun olmayı hedefliyor. Star Trek: Resurgence çıkış tarihi ise oyuncular tarafından merak ediliyor. Yapılan açıklamaya göre oyun 23 Mayıs 2023 tarihinde oynanabilir olacak.

Star Trek: Resurgence
Star Trek: Resurgence

Star Trek: The Next Generation‘daki olaylardan sonrasını konu alacak yapım, savaşın eşiğindeki iki medeniyetin öyküsünü bizlere sunacak. Oyunda iki farklı karakteri kontrol etmemiz gerekecek. Onlar adına hikayeyi devam ettirecek ve seçimlerimizle yön vereceğiz. Bu karakterler ise subay Jara Rydek ve mühendislik piyadesi olan Carter Diaz oluyor.

23 Mayıs tarihinde PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de ise Epic Games Store tarafında oynanabilir olacak. Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: