Sudan Ucuz, Sadece 1.5 Milyon Türk Lirası: İşte Star Citizen’ın Legatus 2953 Paketi

Bozuklukları değerlendirme fırsatı çıktı.

Paylaş

Star Citizen‘ın gündemden düşmeyen macerası devam ederken, ortaya yeni bir paket çıktı. Legatus 2953 adındaki paket ile oyundaki tüm uzay gemilerine sahip olabiliyorsunuz ve oldukça uygun bir fiyattan satışa sürülmüş durumda. Çok değil, eğer cüzdanınızda fazladan 1.5 milyon Türk Lirası bulunuyorsa, bu paketi alarak oyundaki tüm gemilere sahip olmanız mümkün olacak.

Star Citizen: Oyun tarihinin en maliyetli oyunlarından birisi

Yaklaşık 10 yıldır geliştirilmekte olan ve şu ana kadar 5 milyondan fazla kişinin oynadığı Star Citizen, Legatus 2953 paketiyle konuşulmaya başlandı. İçerisinde oyundaki tüm uzay gemilerini barındıran paket an itibarıyla 48 bin ABD Doları fiyatıyla satışta. Bu da 1.429.030,95 TL’ye tekabül ediyor. Paket içeriğinde ise toplamda 175 uzay gemisi yer alıyor. Uzun yıllardır oyun içerisindeki gemilere para harcayan ciddi bir oyuncu kitlesi bulunan yapım, rekor fiyattan sattığı paketi ile bugünlerde adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Star Citizen
Star Citizen’daki Avenger Titan gemisinin ekran görüntüsü.

Legatus 2953, sadece 1.5 milyon Türk Lirası

Legatus 2953 adındaki paketin, resmi web sitesi üzerindeki açıklaması ise şu şekilde:

Diğerlerinin önünde yer alan bu kesin donanma, Legatus Navium’un asil unvanına eşdeğerdir. Her üreticinin 175’ten fazla gemisinden oluşan ve 2953’e kadar piyasaya sürülen ve tasarlanan tüm gemileri içeren bu mükemmel koleksiyon, her filo komutanına kalıcı bir miras oluşturarak insanlığı daha parlak bir geleceğe doğru yönlendirmesi için güç veriyor. Karna ‘Yükseliş’ Tüfeği 2024 yılının 1. çeyreğinde oyun içinde satışa sunulacak.

Paket oyundaki tüm gemileri içermekle birlikte, henüz çıkmamış olanların da bir kısmını barındırıyor. İşin ilginç yanı ise, bu paketi satın almak için öncesinde Star Citizen’a fazlasıyla para harcamış ve Chairman’s Club‘a katılmış olmanız gerekiyor. Kulağa çılgınca gelen bu durum, oyunun geçmişten günümüze garip şekilde uzayan hikayesinin yanında fazla sırıtmıyor da diyebiliriz.

Dijital uzay gemileri için 1.5 milyon TL harcar mıydınız? Görüşlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla hemen aşağıda yer alan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Henüz alfa sürümünde olan ve bir süre daha böyle kalacağını düşündüğümüz Star Citizen ve oyun dünyasının geri kalanı ile ilgili haberler için bizi takip etmeyi ve bildirimlerimizi açmayı unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: