KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

PC Gaming Show’un En İlgi Çekici Oyunlarından SPINE İle Tanışın

Paylaş

Bu akşam gerçekleşen PC Gaming Show: Most Wanted etkinliğinde yeni oyun duyurularına şahit olduk. Fakat içlerinden en çok göze çarpanı şüphesiz SPINE oldu.

SPINE nasıl bir oyun?

Bu akşam ilk fragmanını gördüğümüz oyun, oldukça aksiyonlu yapısıyla ilgi odağı olmayı başardı. Gun fu filmlerinden esinlenilerek yapılan bu silahlı-yakın dövüş oyunu, Steam mağaza sayfasına yerini aldı ve ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Kadın bir karakteri kontrol edeceğimiz oyun içerisinde zengin bir hikaye gidişatı göreceğiz ve aynı zamanda koreografik dövüş stilleri ile düşmanlarımızı alt edeceğiz.

Oyunun ana yapısına baktığımızda da karakterimizin omurgasını güçlendirerek farklı refleksler kazanmasını izleyeceğiz. SPINE zaten İngilizcede omurga anlamına geliyor. Ayrıca elimizde yer alan silahlarımızla ister uzaktan istersek yakından aksiyona girerek düşmanlarımızı bir bir yere sereceğiz. Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyunun PC Gaming Show esnasında yayımlanan fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: