Marvel’s Spider-Man 2 İçerisinde Venom’un Diyalogları Kesilmiş: Sadece %10’unu Kullanmışlar

Paylaş

20 Ekim tarihinde çıkan Marvel’s Spider-Man 2 içerisinde kötü karakterlerden birisi olan Venom hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı. Karakterin diyaloglarının büyük bir kısmı oyundan çıkartılmış.

Marvel’s Spider-Man 2’de Venom diyalogları nereye gitti?

Marvel’s Spider-Man 2 içerisinde önemli bir yeri olan Venom karakterinin pek fazla öne çıkartılmadığı düşünülüyordu. Özellikle böyle düşünen oyuncular Venom’un daha fazla tanıtılması gerektiğini söylüyordu. Tabii geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan bir iddiaya göre ise karaktere özel bir oyun yapılabileceği konuşulmuştu. Bu durum halen belirsizliğini korurken şimdi ise elimizde çok daha güçlü bir kaynak var diyebiliriz.

Venom’un seslendirmeni Tony Todd, San Francisco FAN Expo’ya katılmış ve burada bazı röportajlar gerçekleştirmiş. X platformu üzerinde yaptığı Spider-Man paylaşımları ile tanınan Evan Filarca ise Tony Todd‘un Venom hakkındaki bazı söylemlerini dile getirdi. Buna göre karakterin oyun içerisindeki diyaloglarının %90’ı kesilmiş ve sadece %10’u kullanılmış. Akıllara ise tek bir şey geliyor, ileride Venom oyunu görür müyüz? Ve göreceksek kesilen bu diyaloglar acaba o oyuna mı saklanıyor?

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: