Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Söylenti: Gears of War Collection Test Ediliyor!

Paylaş

2019 yılında çıkan beşinci oyundan sonra seri adeta sessizliğe gömüldü. Ancak ortaya atılan bazı iddialara göre yakında zamanda Gears of War Collection isminde bir paketin test aşamalarına başlandığı bildiriliyor.

Gears of War Collection tam olarak ne olabilir?

Seride yer alan oyunların çıkış tarihleri üzerinden gerçekten çok uzun zaman geçti. İlk Gears of War oyunu 2006 yılında piyasaya sürülmüştü. The Infinite Podcast‘te yapılan bir sohbet içerisinde ise serinin neredeyse tüm oyunlarını kapsayacak bir Collection paketinin şu an test aşamasında olduğu iddia ediliyor. Yani seride yer alan 5 ana oyunu içeren bir paketin bu sene içerisinde duyurulması bekleniyor.

Söylenti: Gears of War Collection Test Ediliyor!

Bu bahsi geçen Collection paketi aslında Halo: The Masterchief Collection tarzında bir paket olarak yayınlanması bekleniyor. Yani seride yer alan ve ana oyun olarak sayılan yapımların bir paket içerisinde sunulması planlanıyor. Öte yandan bu oyunların yenilenip bir Remake haline mi getirileceği, yoksa Remastered projesi olarak cilalanıp önümüze mi sunulacağı ise henüz belli değil. Ayrıca Netflix tarafından seriye bir dizi projesi yapıldığını da az çok biliyoruz. Belki de 2024 yılı Gears of War serisi için muhteşem geçecek olabilir. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: