Söylenti: Death Stranding 2’nin Tam İsmi Belli Olmuş Olabilir

Paylaş

Aralık 2022’den bu yana herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmayan Death Stranding 2‘nin tam ismi belli olmuş olabilir. Söylentilere göre oyunun farklı bir ismi olabilirmiş.

Death Stranding 2’ye ne ad verilir ki?

The Game Awards 2022 ödül töreninde duyurulan ve o günden bu yana pek fazla bilgi paylaşılmayan Hideo Kojima’nın geliştirmekte olduğu oyunu Death Stranding 2 hakkında ilginç söylemler bulunuyor. Söylentilere göre henüz geliştirme aşamasında olan oyunun tam ismi ortaya çıkmış olabilir.

Söylenti: Death Stranding 2'nin Tam İsmi Belli Olmuş Olabilir

Söylenene göre oyunun temel ismi Death Stranding 2 – On The Beach olacakmış. Kulağa çok yapmacık gelse bile bilginin kaynağı oldukça güvenilir bir isim. Billbil-kun’un bu çıkarımından sonra oyuna verilecek ismin On The Beach ekiyle piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Öte yandan oyunun yeni bir fragmanının PlayStation State of Play etkinliği sırasında yayınlanması bekleniyor. Zira Hideo Kojima’nın kişisel asistanı, 2023 Eylül ayında X platformu üzerinden paylaştığı bir görselde Kojima’nın bir videoyu editlerken sırtı dönük bir şekilde oturduğunu ve bilgisayar ekranında “State_of_Play_XXXX_trailer_DS2” yazdığını görüntülemişti. Bu sebeple oyun hakkında yeni bir duyuruyu önümüzdeki PlayStation etkinliğinde görmemiz çok olası.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: