Riot Forge, Song of Nunu: A League of Legends Story’nin Çıkış Tarihini Duyurdu

Paylaş

Riot Forge, Tequila Works’ün geliştirdiği hikâye odaklı macera oyunu Song of Nunu: A League of Legends Story’nin 1 Kasım 2023 Çarşamba gününde Nintendo Switch ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformları için çıkacağını duyurdu.

Song of Nunu: A League of Legends Story ön siparişe açıldı

Ayrıca oyunun ilerleyen zamanlarda diğer oyun konsolları için de çıkış yapacağını açıkladı. Hem temel oyun hem de Collector’s Edition sürümü ön siparişe açıldı. Şirket aynı zamanda gizemli ve büyülü Bandle Şehri dünyasında geçen, Lazy Bear Games’in geliştirdiği üretim odaklı rol yapma oyunu Bandle Tale: A League of Legends Story’yi de duyurdu.

Song of Nunu: A League of Legends Story, artık dijital mağazalardan ön siparişle 299,00 TL karşılığında alınabilir. Oyunu ön siparişle alanlar bonus hediye olarak bir dijital sanat kitabına da sahip olacak. Ayrıca bir adet Willump pelüşü, bir adet poro pelüşü, bir adet Song of Nunu sanat kitabı, dört adet Freljord kartpostalı, beş adet koleksiyonluk mineli rozet, bir adet koleksiyonluk poster ve bir adet açılır diorama içeren fiziksel Collector’s Edition sürümü de 99,99 dolar karşılığında şu adresten alınabilecek. Ayrıca Collector’s Edition sürümünü edinenlere stoklarla sınırlı olan “Nunu pelüş şapkası” hediye edilecek.

Song of Nunu: A League of Legends Story, oyuncuları LoL’ün en çok sevilen şampiyonlarından iki yakın dost Nunu ve Willump’la unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncular sert fırtınalar, vahşi kurtlar ve efsunlarla dolu ayaz kesmiş bir diyar olan Freljord’da dere tepe demeden yürüyecek, tırmanacak ve kızakla kayacak. Ayrıca donmuş bölgelerde ilerlemek için zekâlarını konuşturacak ve buzun altında yatan gizemleri açığa çıkaracak.

Bir diğer oyun Bandle Tale: A League of Legends Story

Riot Forge’un yeni açıklanan yapımı Bandle Tale: A League of Legends Story‘de oyuncular Bandle Şehri’nin minik ve tuhaf sakinlerinden olan ve kendi oluşturdukları bir yordle olarak oynayacak. Bandle Şehri’nin bozulan geçit ağı dünyayı kaosa sürüklerken dengeyi tekrar sağlamak size düşüyor. Oyuncular Bandle Şehri’ni kurtarıp tüm sakinlerini bir araya getirmek amacıyla gözde League of Legends şampiyonlarından aldıkları görevleri tamamlamak için kaynak toplayıp üretim yapacak. Rahat bir oynanış sunan bu yapım, çok sayıdaki LoL severin yanı sıra “sakin bir oyun” arayan oyunculara ve çok daha fazlasına hitap edecek.

Ayrıca oyunla ilgili çıkış tarihi ve Collector’s Edition içerikleri gibi daha fazla detay yakında açıklanacak.

Riot Forge Direktörü Andrew Hoffacker, “Hem Song of Nunu hem de Bandle Tale, Riot Forge’un ne olduğu bir kez daha gösterdi. Gerek Tequila Works ve gerekse Lazy Bear Games’teki hikâye anlatımıyla ilgili tutkularını her daim sergileyen ve League of Legends evrenine yepyeni bir bakış açısı getirmeye özen gösteren inanılmaz yaratıcı geliştiricilerle çalışıyoruz,” diyor ve ekliyor, “Bu stüdyolar Runeterra’yı LoL hayranları için zenginleştirip iç ısıtan ve duygusal deneyimler ortaya koymanın yanı sıra oyunculara bu unutulmaz dünyayı keşfedebilmeleri için bir başlangıç noktası da sunuyor.”

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: