FIFPRO Lisanslı Sociable Soccer 24, 16 Kasım’da Steam’de Ve Switch’te Çıkıyor.

Paylaş

Tower Studios, popüler arcade aksiyon oyunu olan Sociable Soccer serisinin uzun süredir beklenen PC ve konsol sürümlerinin piyasaya sürülme tarihlerini duyurdu.

Sociable Soccer 24 yakında Steam’de olacak

Sociable Soccer 24’ün Steam ve Nintendo Switch sürümleri 16 Kasım 2023 tarihinde dijital ortamda yayımlanacak. Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S sürümlerine ek olarak tüm formatların kutulu sürümü 2024 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Ayrıca kült olmuş Sensible Soccer serisinin ardındaki beyin olan Jon Hare’in liderlik ettiği Tower Studios, oyuna dünya genelinde 10.000’den fazla lisanslı oyuncu sağlayan FIFPRO ile yeni bir lisans anlaşması yaptığını duyurdu. FIFPRO ile kurulan bu ortaklık, Sociable Soccer 24 oyununu şu an PC’ye ve konsola uygun olarak piyasada bulunan tek FIFPRO lisanslı arcade aksiyon futbol oyunu hâline getiriyor.

FIFPRO Lisanslı Sociable Soccer 24, 16 Kasım'da Steam'de Ve Switch'te Çıkıyor.
Sociable Soccer 24

Sociable Soccer 24 oyununun hızlı ve akıcı arcade oynanışı kesinlikle en dikkat çekici ve benzersiz tarafı. Oyun, Jon Hare’in önceki futbol oyunlarına hayran olanların aşina olacağı şekilde oynaması kolay ama ustalaşması zor bir konumda. Tek oyunculu kariyer modunda takımınızı toplayıp yükselterek çevrim içi liglerde yükselmek eğlenceli ve zorludur; çevrim içi çok oyunculu modda aksiyonun hızına ve akıcılığına hayran kalacaksınız ve yerel çok oyunculu mod ise şüphesiz bu yüzyılın en keyifli ve en iyi oynanan aksiyon futbol oyunu olmaya adaydır. Toplanacak 77 gerçek dünya kupası, rakip hayranlara karşı sevdiğiniz kulübü temsil eden grup oyunu ve aralarından seçim yapabileceğiniz 1.000’den fazla takım ile oyuncuların keyfini çıkaracağı oyun modlarıyla dolu bir futbol dünyası var.

Oyunun arkasındaki isimden önemli açıklamalar var

Jon Hare diyor ki: “Sociable Soccer yolculuğuna şimdiye dek o kadar çok insan dâhil oldu ki, destansı bir macera gibi geldi”. “Sekiz yıl önce sözünü verdiğimiz PC ve konsol sürümlerini nihayet piyasaya sürüyor olmak özellikle tatmin edici ve Steam Erken Erişim sürümü için ödeme yapan herkesin bu sürümü ücretsiz alacağını söylemekten mutluluk duyuyorum.” Hare sözlerini, “Sociable Soccer 24 şu ana kadarki Sociable Soccer yolculuğunda çok önemli bir aşamayı temsil ediyor ve partiye katılmak için yakın zamanda gelen FIFPRO ve beraberinde gelen 10.000 yıldızdan oluşan ekibi de dâhil olmak üzere bu yolda bize katılan tüm ortaklarımıza teşekkür etmek istiyoruz.” diyerek tamamladı.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: