Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Smurfs Kart Duyuruldu: Şirin Babadan Hızlısı Mezarda

Paylaş

Mario Kart benzeri oyunları her zaman görme şansına erişemiyoruz. En bilindik alternatiflerden bir diğeri ise Garfield Kart olmuştu. Şimdi ise sırada Microids’in yeni oyunu Smurfs Kart geliyor.

Smurfs Kart PC ve konsollar için çıkacak

İlk olarak Nintendo Switch için Kasım 2022‘de yayımlanan Smurfs Kart, PC ve konsol kullanıcıları için geliyor. Eden Games tarafından geliştirilen ve Microids tarafından yayınlanacak olan Smurfs Kart, oldukça eğlenceli ve şirin bir oyun olarak gözüküyor. Özellikle Mario Kart benzeri Arcade temalara sahip olacağı gösteriliyor ve aynı zamanda çizgi filmlerden aşina olduğumuz şirinler dünyasındaki çoğu şirini kontrol edebilme imkanına sahip olacağız. “Köydeki en hızlı şirin kim olacak?” mottosuyla yola çıkan oyun, size şirininizi seçtirdikten sonra eğlenceli bir yarışa atacak.

Smurfs Kart
Smurfs Kart

Oyun içerisinde şirinler dünyasından esinlenerek tasarlanan 12 farklı yarış parkuru yer alacak. Bunların içerisinde en dikkat çekici olanı Gargamel’in evi olsa bile şirinler köyü, orman ve bataklık gibi farklı türde pistler de yer alıyor. Çizgi filmlerden aşina olduğumuz 12 farklı oynanabilir şirin karakteri de yarışlara dahil olacak. Açıklanan diğer özellikler kısa maddeler halinde şu şekilde;

  • Her Şirin, kendi kart arabasına ve rakiplerinizi hızlı bir şekilde sollamanıza yardımcı olacak çok kullanışlı bir özel eşyaya sahiptir.
  • Çevrenizdekileri kullanarak 1. sıraya ulaşın: bonus eşyalar, takviyeler, rampalar, yok edilebilir kutular, kestirme yollar ve çok daha fazlası!
  • Tek başınıza veya en fazla 4 oyuncu alabilen bölünmüş ekranlı yerel çok oyunculu oyun modunda ailenizle veya arkadaşlarınızla oynayın.
  • “Süre Mücadelesi” modunda her Şirin’i kendi yarış pistinde mağlup etmeye çalışın ve elde ettiğiniz en iyi süreyle çevrimiçi sıralamalarda en üste çıkın!
  • Her yarış ve her galibiyetten sonra özgün bonusların kilidini açın ve bu bonusları kişisel albümünüze şirinlemeye çalışın!

Smurfs Kart sistem gereksinimleri

22 Ağustos 2023 tarihinde PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Henüz ön sipariş süreci de başlamış değil ama açılan Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Merak edilen Smurfs Kart sistem gereksinimleri ise henüz net olarak açıklanmış değil. Steam sayfasında yer alan bilgiye göre oyunun en saf aşamadaki minimum sistem gereksinimi şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5, 2.5 GHz veya daha hızlısı
Bellek: 8 MB RAM
Ekran Kartı: GTX 580 veya daha hızlısı

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: