Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Skull & Bones Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Paylaş

Ubisoft’un senelerdir piyasaya sürmesini beklediğimiz Skull & Bones için yeni gelişmeler yaşanıyor. Defalarca ertelenen yapımın şimdi de bazı ekran görüntüleri sızdırıldı.

Skull & Bones ekran görüntüleri sosyal medyaya düştü

Ubisoft’un korsan temalı oyunu Skull & Bones, belirsiz günler geçirmeye devam ediyor. Defalarca ertelenen ve halen daha ertelenmeye devam eden bu korsan temalı oyun için yeni bir gelişme yaşandı. Bir Reddit kullanıcısı, oyunun test aşamasındayken çekildiğini iddia ettiği 3 farklı görüntüyü paylaştı. Oyun içerisinden kaydedilen bu görüntüler ile Skull & Bones’un neden sürekli ertelendiğini bir kez daha anlamış olduk.

Reddit platformunda sızdırılan bu 3 farklı görsel tamamen oyun içerisinden görüntüler olarak lanse ediliyor. Ayrıca görüntüleri paylaşan kullanıcının yaptığı açıklama ise şu şekilde; “Bunca gecikmeden sonra işler pek iyi gitmiyor. Bir arkadaşımdan oyunun bu yıl çıkmayabileceğini ve her geçen ay iptal olma olasılığının arttığını öğrendim. Kaynağı gizli tutuyorum ama işte o görüntüler.” diyerek 3 farklı görüntüyü kullanıcılar ile paylaştı.

Skull & Bones ekran görüntüleri
Skull & Bones ekran görüntüleri bizlere yeni detaylar vermeye devam ediyor.

Biz bu görüntüleri yazımızda telif dolayısıyla veremiyoruz ancak siz buradaki linkten ulaşıp göz atabilirsiniz. İlk görsel, karakterin gemi güvertesine durduğu ve kayalıklar ile birlikte batmış bir gemi enkazına doğru baktığını gösteriyor. İkinci görsel ise gemi dışında karakterimizi farklı bir ortamda görme şansına erişiyoruz. Korsan temasından aşina olduğumuz güverte ve korsan kasabalarına oldukça benzeyen bu yer adeta gerici bir atmosfer ile bizleri karşılıyor. Üçüncü ve son görsel ise muhtemelen bir sinematik videodan alınmış gibi duruyor. Gemi ile güverteden ayrılırken bu minik ara sahneyi görmemiz çok olası.

Yayımlanan bu görüntülerin kesinliği henüz doğrulanmadı ancak Skull & Bones ekran görüntüleri olduğu apaçık belli. Çevre detaylarına ve modellemelere bakacak olursak günümüz görsel kalitesinden biraz geride kalmış gibi görünüyor. Ayrıca görseli paylaşan kişinin mesajını da unutmamak gerekli. Oyunun çıkmadığı her ay iptal edilme durumuyla karşı karşıya olduğunu da belirtelim. Bakalım önümüzdeki günlerde oyun hakkında daha fazla detay sahibi olabilecek miyiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: