Electronic Arts, Skate.’in Yeni Oynanış Görüntülerini Yayınladı!

Paylaş

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Full Circle tarafından geliştirilen kaykay oyunu skate. için yeni oynanış görüntüleri ve bilgiler yayınlandı. Yayınlanan videoda yapımcılar; oyun içindeki aktiviteleri, ödülleri ve tecrübeleri izleyenlerle paylaşıyor.

Yeni kaykay oyununa hazır olun!

Öncelikle, skate.’te mikro ödeme sisteminin yer almayacağını belirtmekte fayda var. Oyun hakkındaki bir diğer önemli başlık ise Activities adı verilen ve sürekli değişkenlik gösteren oyun tipleri. Bu ana modun altında yer alacak aktiviteler gerçekliğin sınırlarını zorlayacak ve oyuncuların unutulmaz anlar yaşamalarını sağlayacak. Activities şu an için dört farklı oyun tipinden oluşuyor: Tek kişilik bir mod olan ve sürekli olarak değişkenlik gösteren Challenges, her defasında farklı bir oyun tecrübesi sunacak. Çok oyuncuyla oynanabilecek olan Pop-ups, şehirde dinamik olarak yer alan görevlerden oluşuyor. Tüm skate. oyuncu topluluğunun katılımına açık olan Community Events’in yanı sıra oyuncuların birbirleriyle tanışmalarını ve bunu yaparken pratik yapmalarını veya yeteneklerini sergilemelerini sağlayan Throwdowns da diğer aktivite başlıklarını oluşturuyor.

Full Circle’daki yapımcıların oyunun oynanış sistemine ve geliştirilme aşamasına dair yorumlarını görebileceğiniz “The Board Room 3. Bölüm” videosunu buradan izleyebilirsiniz. Daha fazla detay için resmi internet adresine ise buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Skate
Skate. Pre-Alpha oynanış görüntülerinden bir kare

Şehrin getirdiği dikey oyun alanının kullanılmasını isteyen yapımcılar, Climbing Challenges adında bir başlık üzerinde çalışıyor. Tag, yani “ebelemece” veya “elim sende” olarak tabir edebileceğimiz mod ise yapımcıların üzerinde çalıştıkları bir başka eğlenceli oyun tipi.

Kaykay tecrübesinin en iyi şekilde yaşanmasını sağlamak için çalışan Full Circle ekibi, oyunun geçtiği San Vansterdam’daki her türlü aktivitenin bir ödül kazandıracağını ve bu sayede oyuncuların, karakterlerini diledikleri gibi kişiselleştirebileceklerini belirtiyor.

Skate
Skate. Pre-Alpha oynanış görüntüleri

Eğer oyunun geliştirilme aşamasında rol almak isterseniz buradan internet adresine ulaşarak kayıt olabilir ve bir “tester” olarak seçilirseniz geri bildirim sağlayarak oyunun geleceğini şekillendirebilirsiniz. Şimdilik sadece PC için geçerli olan bu sistemin yakında konsollar için de aktive edileceğini belirtelim.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: