50 TL Olan Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Steam Üzerinde Ücretsiz Oldu

Paylaş

Steam’de son zamanlarda gerçekleşen ücretsiz oyun rüzgarı tüm hızıyla devam ediyor. Bu sefer ise değeri 50 TL olan sıra tabanlı strateji oyunu var.

50 TL değerindeki sıra tabanlı strateji oyunu Field of Glory II ücretsiz oldu

Bu sefer ki haberimiz, ücretsiz oyunlarıyla gönüllerimize taht kuran Epic Games Store tarafından gelmiyor. Son zamanlarda ücretsiz oyunlarıyla karşımıza çıkan popüler dijital oyun platformu Steam’de bir oyun daha ücretsiz olmuş durumda. Mağaza fiyatı 50,00 TL olan sıra tabanlı strateji oyunu Field of Glory II, kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz olarak alınabiliyor.

MÖ 280’den MÖ 25’e kadar olan Roma döneminde geçen bu sıra tabanlı strateji oyunu, aslında masaüstü kutu oyunu olarak biliniyordu. Bu serinin dijital oyuna dönüşmesinden sonra çok sevilmesi de masaüstünde yakaladığı başarı denebilir. Field of Glory II içerisinde dilerseniz Roma ile, dilerseniz başka uluslar ile taktiksel üstünlük kurabileceğiniz savaşlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde gerçek tarih baz alınarak oluşturulmuş savaşların alternatif versiyonlarını da gerçekleştirme şansınız bulunuyor.

sıra tabanlı strateji oyunu Field of Glory II ücretsiz oldu
Sıra tabanlı strateji oyunu Field of Glory II ücretsiz oldu

8 Haziran saat 19:00 tarihine kadar ücretsiz olarak alınabilen Field of Glory II, bu tarihten sonra mağaza fiyatı olan 50,00 TL’ye geri dönecek. Yapmanız gereken tek şey buradaki linkten oyunun Steam mağaza sayfasına ulaşmak ve aşağıda yer alan yeşil “Hesaba Ekle” butonuna tıklamak. Böylelikle sonsuza kadar kütüphanenizde yer alacak.

Field of Glory II sistem gereksinimleri

Sıra tabanlı strateji oyunu olan Field of Glory II’nin PC sistem gereksinimleri de haliyle merak ediliyor. Steam mağaza sayfası içerisinde yer alan minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: 2.0GHz i5/A8 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB DirectX 9 Uyumlu ekran kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: 2.0GHz i5/A8 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB DirectX 9 Uyumlu ekran kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: