Sea Of Thieves 9. Sezon Notları: Yeni Sezonda Neler Var?

Paylaş

Rağbet gören korsancılık oyunu Sea Of Thieves 9. Sezonuyla karşımıza çıkıyor. Yeni sezon içerisinde birçok farklı içerik bizleri bekleyecek.

Sea Of Thieves 9. Sezon notları

Sea Of Thieves 9. Sezon, oyuna eklediği birçok farklı içeriğin yanı sıra daha dengeli bir açık dünya sistemi sunuyor. Yeniden dengelenmiş dünya etkinlikleri ve toplanacak yeni hazineler ile bu sezon oyunculara bambaşka bir deneyim sunulacak.

Oyuna eklenen servet sandıkları sayesinde farklı kozmetik ürünler de kazanma şansınız olacak. Bu servet sandıkları, servet kalesi hazine odalarında kilitli ve bir dizi macerayla bulunması gerekiyor. Bu sandıkları tüccara götüren ve satan oyuncular ise farklı kozmetik ürünlerin sahibi olacak. Aynı zamanda Tırpancı sandıkları da tamamen güncellenmiş durumda. Artık sandığı teslim ettiğiniz zaman Talihli Kaderler silah setine sahip olabileceksiniz.

Sea Of Thieves 9. Sezon

Bitmedi, dahası var. genişletilmiş efsane yolculukları da yeni sezonda yer alıyor. Korsan efsaneleri içerisinde artık yeni yolculuklar bulunuyor. Lanetliler Kalesini ve sırlarını araştırmak için farklı yolculuklara çıkacaksınız. Ayrıca kaptanın yolculukları havuzuna da yeni eklentiler geliyor.

Oyun içerisinde güç dengeleri de biraz değişiyor gibi. Artık tek başınıza bir Şalupa veya Kalyon kullansanız bile karşınıza çıkan hayalet gemi filoları dahil diğer düşmanların güçlerinin orantılı olduğunu göreceksiniz. Bir diğer yandan ise denizin ortasında gördüğünüz uçuşan martı kümeleri de artık orada bir batık gemi hazinesinin olduğuna işaret ediyor.

Sezon 9 oyuna heyecan katacak

Sezon içerisine çok fazla içerik ve değişiklik eklendi. Bu sayede artık daha canlı lobiler görmeye başlayabiliriz. Sea of Thieves 9. sezon içerisinde farklı hazine sandıkları, haritalar, kaleler ve görevler sizleri bekliyor olacak. Oyun şu anda Steam İlkbahar İndirimleri kapsamında %50 indirimle 199,50 TL‘ye satın alınabiliyor. Özellikle günümüzde korsan temalı oyunların sayısının az olduğunu göz önüne alırsak size saatlerce eğlence vadeden bu yapımı denemenizi öneririz.

Daha farklı oyun önerileri için buradan listemize gidebilir, veya Steam İlkbahar İndirimlerinde yer alan düşük sistem özellikleri isteyen oyunlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: