RPG Efsanesi Rakion Yeniden Türkiye’de

Paylaş

Ülkemizde 2009-2016 yılları arasında yayınlanarak oyun dünyasına damgasını vuran Rakion geri dönüyor!

Sevilen Rakion geri dönüyor!

Neosonyx tarafından geliştirilen ve Lemon8games tarafından yayınlanan, oyuncuların bir dönem severek oynadığı Rakion geri dönüyor. 16 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında ön kayıt işlemleri başlıyor ve tamamen Türkçe olarak yeniden hizmete açılıyor.

RPG Efsanesi Rakion Yeniden Türkiye’de
RPG Efsanesi Rakion Yeniden Türkiye’de

RPG ve açık dünya oyun severlerin büyük tutkusu Rakion ön kayıtları içerisinde aynı zamanda oyuncuları büyük sürprizler de bekliyor olacak. 10.000 Rakion nakit kuponu, altın küp, iksir paketi, güç özel ve lanetli kurt (canavar) gibi birbirinden değerli ödüller oyuncuları bekliyor olacak. 16 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek ön kayıt başvuruları için buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Macera 9 Mayıs’ta yeniden başlıyor

Yeniden açılacak Türkiye sunucusu, eski Rakion tutkunlarını ve yeni oyuncularını 9 Mayıs’ta ağırlamaya hazırlanıyor. Ön kayıt sürecinde oyuna kayıt yaptıran kullanıcıların ödülleri ise 7 ila 8 Mayıs tarihleri arasında hesaplarına eklenecek. Ayrıca 7 Mayıs tarihinde oyun indirilebilir olacak, böylelikle 9 Mayıs tarihinde oyunun sunucuları aktif olduğunda herkes tarafından oynanabilecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 Mayıs 2024 23:35

bu oyunu hileden bir çok kişi bırakmıştı

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: