Remnant Serisi Xbox Game Pass Kütüphanesine Eklendi!

Paylaş

Gunfire Games’in geliştiriciliğini üstlendiği Remnant: From the Ashes ve Remnant II, sürpriz bir duyuru eşliğinde Xbox Game Pass kütüphanesine eklendi. Steam üzerindeki toplam değeri 90 doları bulan iki oyun bugün itibarıyla oyuncular tarafından oynanabilecek.

Game Pass kütüphanesine dönemin en popüler souls oyunlarından biri olan Remnant serisi eklendi

Gunfire Games ekibinin yapım aşamasında yer aldığı, Gearbox Publishing’in ise dağıtımını ve yayıncılığını üstlendiği souls-like serisi, konsol ve PC üzerindeki Game Pass kullanıcıları tarafından deneyimlenebilecek. Daha önce kütüphaneye eklenen ve sonrasında kaldırılan ilk oyunun tekrar geri dönmesinin yanında geçtiğimiz aylarda, Temmuz ayında piyasaya sürülmüş olan devam oyunu da kütüphanede ilk kez yerini aldı.

Remnant
Popüler souls oyunlarından biri olan Remnant serisi eklendi

Steam mağazası üzerinde 49,99 dolar olarak satışta bulunan son oyun ve 39,99 dolarlık fiyat etiketine sahip From The Ashes’ın ne kadar süreyle kütüphane içerisinde deneyimlenebilecek olduğu bilinmiyor. Daha önceki dönemde ilk oyunun Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak verildiğini de belirtmekte yarar var.

Dark Souls’dan esinlenilerek oluşturulan serinin arkadaşlarla oynanabilen yapısı ve bol aksiyonu sebebiyle seviliyor olmasının yanı sıra yoğun aksiyona sahip olduğu biliniyor. Xbox Game Pass kütüphanesine göz atmak ve seriyi deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: