Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Yeni Kablosuz Kontrolcü REPLAY ile Samsung Gaming Hub Kolaylaşıyor

Paylaş

Performance Designed Products (PDP) ile Samsung ortaklığında tasarlanan ve oyun dünyasına yeni bir soluk getirmesi planlanan kablosuz kontrolcü cihazı REPLAY tanıtıldı.

REPLAY tasarımı ile göz kamaştırıyor

Performance Designed Products (PDP) tasarımı ve Samsung’un önderliğinde tanıtılan REPLAY, oyuncuların Samsung Gaming Hub’a tek dokunuşla ulaşmasını sağlayan bir kablosuz kontrol cihazı olacak. Aynı zamanda kablosuz bir kumanda işlevi gören bu kontrolcü, belirli 2022, 2023 ve 2024 model Samsung akıllı televizyonlar ile uyumlu olarak çalışacak. Ayrıca yine Samsung model Monitörlerde tam uyumlu olarak hizmet verecek.

REPLAY tasarımı ile göz kamaştırıyor

REPLAY’in sunduğu önemli özellikler şu şekilde;

  • Samsung Gaming Hub sistemine erişebilmek için kumanda üzerinde bulunan markalı ana sayfa düğmesi.
  • Televizyon uzaktan kumanda işlevi görebiliyor. Uyumlu Samsung TV modelleri ile rahat çalışabilmesi bir yana, D-Pad’deki ses seviyesi kontrolleri ve TV güç işlevi düğmesi de kumanda üzerinde yer alıyor.
  • 30 metreye kadar Bluetooth kablosuz bağlantı özelliği.
  • Şarj edilebilir pil özelliği ile birlikte tek dolumda 40 saate kadar kullanılabilme özelliği.
  • Hem tasarım açısından hem de kullanım rahatlığı açısından oluşturulan ve lazer ile işaretlenmiş buton şeması.
  • Oyun içi eylemler için kısayol arayüzleri. Komut bağlama yolu ile çömelme, kayma, zıplama, silah değiştirme ve yeniden doldurma gibi oyun içi eylemlere hızlı erişim.
  • Sıkı kalite ve güvenlik testlerinden geçen dayanıklılık performansı.

Bu ayın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanan REPLAY cihazının ön sipariş fiyatı 49,99 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Ön sipariş vermek veya daha detaylı bilgi sahibi olmak için PDP resmi internet adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: