Park Beyond İlk DLC’sini Ve Yanında Ücretsiz Bir Yamasını Çıkartıyor

Yayıncı Bandai Namco Europe ve geliştirici Limbic Entertainment, bu yılın başlarında piyasaya sürülen tema parkı yönetim oyunu Park Beyond‘un ücretsiz 2.0 güncellemesini kullanıcılara sunuyor. PC için gelen güncellemeye konsollar ise yarın erişebilecek.

Park Beyond güncellemesi geldi

Topluluğun geri bildirimlerini dikkate alan 2.0 yaması, oyuncuların Park Beyond oynarken en iyi deneyimi yaşamaları için performans optimizasyonu, kamera düzenlemeleri, hız treni oluşturma, öğe yerleştirme ve daha fazlasını içeren önemli iyileştirmeler getiriyor.

Bu ücretsiz güncelleme aynı zamanda “mod.io” tarafından desteklenen Parklar ve Prefabrikler paylaşım platformunu da beraberinde getiriyor. Oyuncular, en küçük dekor öğesinden tutun özelleştirilmiş mağazalara veya oyuncaklara, dolu parklara kadar yarattıkları içerikleri “Topluluk İçeriği” menüsü aracılığıyla tüm platformlarda arkadaşlarıyla ve dünyayla paylaşabilir hale gelecekler.

Aynı zamanda Park Beyond’un ilk ek paketi Beyond eXtreme‘in de duyurulması oyuncuları heyecanlandırmış durumda. Ek paket içerisinde iki yeni görev, çılgın eğlenceler ve çok daha fazlası yer alıyor. Aynı zamanda 90’ların ekstrem spor temasını da oyunculara sunmaya çalışacak Beyond eXtreme ek paketi, sezon bileti içerisinde yer alıyor ancak dilenirse ayrı olarak satın alınabilecek.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar