Oynaması Ücretsiz Battle Crush İçin Beta Test Süreci Başlıyor

NCSOFT Corporation imzalı oynaması ücretsiz Battle Royale oyunu Battle Crush için Beta test süreci başlıyor.

Battle Crush’a ikinci bir test süreci geliyor

Oldukça aksiyon dolu bir Battle Royale olarak karşımıza çıkan Battle Crush için yeni bir Beta test süreci başlıyor. Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyun için yapılan bu test süreci küresel olarak gerçekleşecek ve isteyen her oyuncu kayıt yaptırarak deneyimleyebilecek. Test süreci içerisinde oyuncuları 30 kişilik sunucular ve farklı oyun modları bekliyor olacak. Beta test süreci için kayıt yaptırmak isterseniz buradan ilgili adrese ulaşabilirsiniz.

21 Mart tarihinde başlayacak test süreci 28 Mart tarihine kadar devam edecek ve bu kapsamda oyunu istediğiniz kadar deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Beta test süreci PC oyuncuları için Steam üzerinden gerçekleştirilirken, mobil kullanıcılar için ise sadece Android işletim sistemi üzerinden yürütülecek. İkinci kez düzenlenen bu küresel Beta testi içerisinde denemek için seçebileceğiniz çeşitli tanrılar ve Calixers adı verilen mitolojik yaratıklar bulunuyor. Çeşitli oyun modları ve stilleri arasında aksiyon dolu bir Battle Royale macerasına atılacak ve arena içerisinde son kalan olmak için savaşacaksınız.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: