Oynaması Ücretsiz Arc Raiders İçin Oynanış Videosu Sızdırıldı

2021 sonunda duyurulan ve hakkında çok az şey bildiğimiz Arc Raiders için yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Oynanış videosu sızdırılan yapım için olumlu eleştiriler var.

Arc Raiders sızdırılan oynanış videosu ile karşınızda

Oynaması ücretsiz olacak ve PvPvE temelli bir oyun olan Arc Raiders, 2021 sonlarına doğru duyurulmuştu. O günden bu yana sessizliğe gömülen oyun hakkında pek fazla bilgiye sahip değildik. Ancak geçtiğimiz günlerde, oyunun kapalı Beta aşamalarında çekildiği iddia edilen bazı oynanış görüntüleri sosyal medyaya sızdı.

Arc Raiders
Arc Raiders

Oyun, aslen hayatta kalma unsurlarını içeriyor olsa bile aksiyon ve açık dünya temellerini de içerisinde barındırıyor. İster PvE ister PvP sunucularda oynayabiliyorsunuz. Karakter kişiselleştirmenin yanı sıra oyun içi zanaat unsurları ve envanter yönetimi gibi kapsamlı sistemler bulunuyor.

Embark Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanacak olan Arc Raiders’ın bu videosu sonrasında oyunculardan olumlu eleştiriler gelmeye başladı. Gayet akıcı ve eğlenceli duran yapımın ne zaman çıkacağı ise halen bilinmezliğini koruyor. Telif haklarından dolayı sızdırılan bu videoyu paylaşamıyoruz ancak siz görmek isterseniz buradaki link üzerinden gerekli sayfaya ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: