Steam’de Eleştiri Yağmuruna Tutulan Overwatch 2 İçin İlk Açıklama Geldi

Paylaş

Overwatch 2’nin yönetmeni, geçen hafta Steam platformuna gelen oyun hakkında yapılan eleştirilere dair bir açıklamada bulundu.

Overwatch 2’nin yönetmeninden açıklamalar

Blizzard Entertainment’in geliştirdiği ve yayınladığı Overwatch 2, geçtiğimiz hafta Steam dijital platformda yerini almıştı. 10 Ağustos günü çıkan oyun, o gün incelemelerde dibi görmüştü. Günümüzde oyunun Steam incelemelerine baktığımızda ise 153,922 incelemeden sadece %9’unun olumlu olduğunu görebilirsiniz.

Overwatch 2’nin yönetmeni Aaron Keller ise konuyla ilgili Overwatch blogunda şu cümlelere yer veriyor; “Geçen hafta oyunun Steam serüvenini başlattık. İnceleme bombardımanına tutulmak bizim için eğlenceli olmasa bile birçok yeni oyuncunun Overwatch 2 ile tanıştığını görmek harika oldu.”

Steam'de Eleştiri Yağmuruna Tutlan Overwatch 2 İçin İlk Açıklama Geldi
Günümüzde oyunun Steam incelemelerine baktığımızda ise 153,922 incelemeden sadece %9’unun olumlu olduğunu görebilirsiniz

“Overwatch 2 ile amacımız, oyunu her zamankinden daha fazla insan için erişilebilir hale getirmekten ibaretti. Steam’deki incelemelerin çoğu, 2019 yılında duyurulan PvE’nin çok daha kapsamlı bileşeninin iptal edilmesinden bahsediyor. Bu memnuniyetsizlikleri anlayabiliyorum. Ancak zamanı geri alamıyorsak, o zaman ne yapabiliriz? Overwatch 2’ye eklemeler yapmaya ve bunları geliştirmeye devam edebiliriz. Biz de bu şekilde ilerliyoruz. Bu eklemeler daha fazla harita, kahraman, oyun modu, görevler, hikaye, etkinlik, kozmetikler ve diğer özellikler anlamına geliyor.” ifadelerine yer verildi.

Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Sizce Overwatch 2 ihtişamlı bir geri dönüş yapabilir mi?

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: