Ataberk Palacıoğlu’nun Oyunu Orpheus: Tale of a Lover Duyuruldu!

Paylaş

Geçtiğimiz saatlerde oyun sektörünün tanınan isimlerinden Ataberk “at0m” Palacıoğlu, Wendigo Games olarak yeni oyunlarını duyurduklarını açıkladı. Orpheus: Tale of a Lover adındaki hızlı aksiyon FPS oyunu için ilk fragman da yayınlandı. Absürd yapısı ve mizahi öğelerle süslenişiyle dikkat çeken oyuna gelin birlikte göz atalım.

Orpheus: Tale of a Lover tatlı bir fragman ile duyuruldu

Temponun hiç düşmeyecek gibi göründüğü Orpheus: Tale of a Lover hikaye odaklı, mizahi yönleri güçlü bir FPS oyunu olacak. Ana karakterimiz Orpheus, kendisini “güzeller güzeli eşini” bulmak için çıktığı yolculukta şakalara bulanmış bir kötülüğün içerisinde bulacak. Wendigo Games’in ilk oyunu olacak bu yapım için yayınlanan fragmanı da hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Ülkemizde özellikle YouTube tarafında oyun geliştirmeye yönelik oldukça faydalı içerikler paylaşan Ataberk Palacıoğlu’nun da içerisinde bulunduğu Wendigo Games tarafından geliştirilen Orpheus: Tale of a Lover için herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Sistem gereksinimleri de henüz duyurulmuş değil. Tabii bunların hepsinin daha zamanı var, zira oyun yeni duyuruldu.

Bu yüksek tempolu koşturmalı FPS oyununda bazı mitolojik karakterler ile de karşılaşacağız. Örneğin fragmanda gördüğümüz Minotor ve Harpy gibi bazı mitolojilerde bahsi geçen karakterlere de yer verilmiş. Hikaye anlatımındaki mizahi öğelerle şimdiden çok keyifli görünen oyunu bizler de tüm oyuncular gibi sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Orpheus: Tale of a Lover
Orpheus: Tale of a Lover

Kötü şakalarını duymak için sabırsızlandığımız Wendigo Games’in ilk oyununu duyurmayı başardıkları için bütün ekibi tebrik eder ve tam sürümde de başarılar dileriz! Türk oyunları konusunda hassas olan bizler sizi de bu sahnelerde gördüğümüz için çok mutlu olduk.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: