KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Türk Yayıncı Next In Game Çatısı Altında 3 Yeni Bağımsız Oyun Yayınlandı

Paylaş

Next In Game çatısı altında 3 yeni bağımsız oyun daha piyasaya sürüldü. Türk yayıncı aynı zamanda ülkemizde de PYNG (Publish Your Next Game) adında bir etkinlik düzenliyor ve bağımsız yerli geliştiricilerin önünü açmayı hedefliyor. Coin Trader Simulator, Band Roll ve Goblin Dash adındaki yeni üç oyunun detaylarına birlikte bakıyoruz.

Next In Game’in Yeni Oyunları: Coin Trader Simulator, Band Roll ve Goblin Dash

Türk yayıncı Next In Game’in oyun kütüphanesi genişlemeye devam ediyor. Ülkemizde de Publish Your Next Game etkinliğini düzenleyen yayıncının çatısı altında üç yeni bağımsız oyun daha piyasaya sürüldü. Çeşitli türlerde karşımıza çıkan bu üç oyun nedir, ne değildir? Gelin birlikte bakalım.

Coin Trader Simulator

Coin Trader Simulator, kripto ticaret simülasyonu.
Coin Trader Simulator, kripto ticaret simülasyonu.

Kripto işleriyle aranız iyiyse ilginizi çekebilecek oyun 14 Nisan itibarıyla piyasaya sürüldü. Temelde kripto varlıkların alım satımını yapıp ticaret çevirdiğiniz oyunda seviye atlama sistemi de bulunuyor. Seviyeniz yükseldikçe kripto paraların yükseliş ve düşüşlerini daha iyi sezebiliyor ve trendleri daha iyi takip edebiliyorsunuz. Eğer hiç riske girmeden kripto ticaret ortamının tadına bakmak istiyorsanız sizin için iyi bir deneyim olacağını söyleyebiliriz. Oyun için gelen ilk yorumlar olumlu olmakla birlikte oyunda bazı dengeleme unsurlarının düzeltilmesi gerektiğinin de altını çiziyor. Steam mağaza sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.


Band Roll

Band Roll, Next in Game tarafından yayınlanan Türk oyunu.
Band Roll, Next in Game tarafından yayınlanan Türk oyunu.

Ritim ve parkur mekaniklerini bir araya getiren Band Roll, oynarken istemsizce başınızı sallayacağınız bir yapım olarak dün piyasaya sürüldü. Müziğin ritmine kapılarak küre şeklindeki nesneyi üç satır genişliğinde düşürmeden götürmeye çalıştığımız oyunda neon tasarımların ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Bluespy Studios tarafından geliştirilen yapım için gelen ilk incelemeler de olumlu şekilde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda lider tablosunda arkadaşlarınızın puanlarıyla mücadele edebilme gibi bir seçeneğiniz de bulunuyor. Bölümlerin tasarımı ve renkleri de seçtiğiniz bölüme göre değişkenlik gösteriyor. Tür ile aranız iyiyse Band Roll’un Steam mağaza sayfasına göz atabilirsiniz.


Goblin Dash

Goblin Dash, Next in Game tarafından yayınlanan yeni oyun.
Goblin Dash, Next in Game tarafından yayınlanan yeni bağımsız oyun.

Piksel grafiklere sahip aksiyonuyla öne çıkan Goblin Dash de yine dün piyasaya sürülen oyunlar arasında yerini aldı. Platformer türündeki yapım klasik bir oyun deneyimi sunuyor ve hızlı bir oynanışa sahip. İçerisinde sadece zıplama ve dash mekanikleri bulunduran oyunda düşmanlarla savaşmak için farklı yollar aramanız gerekecek. Gelen ilk incelemeler çoğunlukla olumlu ve oyunun eğlenceli olduğu yönünde. Mücadeleci ve hızlı oyunlarla aranız iyiyse bir göz atın deriz.


Bu üç oyun tek pakette 30TL fiyatıyla satılıyor

Ayrı ayrı da satın alabileceğiniz bu üç oyun, aynı zamanda tek pakette 30TL gibi bir fiyat ile satılıyor. Tek tek alırsanız 33,59 TL gibi bir fiyata gelen yapım bundle halinde %10’luk bir indirim sağlayacak. Aynı zamanda çıkan oyunların tamamı şu anda %20 indirim ile satışa başlamış durumda. Türlerle aranız iyiyse, göz gezdirmekte fayda var.

Kendi oyununuzu yapmak ister miydiniz?

Next in Game ve Stratera Games ortaklığıyla düzenlenen Publish Your Next Game’i duymuş muydunuz? Atarita olarak biz de bu etkinliğin medya partneriyiz ve kendi oyununu geliştirmek isteyen her Türk oyuncu için elimizden geleni yapmaya hazırız. Etkinliğin detaylarını sizlerle daha önce paylaşmış olduğumuz haberimizden okuyabilirsiniz. Ayrıca sorularınız ve merak ettikleriniz için sosyal medyadan bizlere ve Next In Game’e ulaşabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: