Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

The Last of Us’ın Yönetmeni Neil Druckmann; “Artık Oyun Yapamayabilirim!”

Paylaş

Uncharted 4 ve The Last of Us’ın kreatif direktörü Neil Druckmann, katıldığı bir podcast sırasında oyun geliştirme süreçlerinde yaşanan zorlukları vurgulayarak uzun bir süre yüksek kalitede oyun yapamayabileceğini ifade etti.

Neil Druckmann daha mütevazi yapımlara yönelebilir

Logically Speaking YouTube kanalında bir podcast’e konuk olan Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, kendisini daha sade ve daha az stresli bir hayata geçerken düşünmek istiyormuş. Ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istediğini de belirten Druckmann, dolaylı yoldan elinde daha fazla oyun kalmadığını söylüyor. Bu sebeple kendini sonsuza kadar bu işi yaparken görmeyebilirmiş.

The Last of Us'ın Yönetmeni Neil Druckmann;

“Özellikle kızım artık 13 yaşında ve hayat onu benden uzaklaştırıyormuş gibi hissediyorum. Zamanın sınırlı olduğunu biliyorum, bu yüzden benim için çok değerli ve benimle vakit geçirmek istediğinde bunu boşa harcamak istemiyorum.” diye devam eden Druckmann, kendisine yöneltilen “sonsuza kadar oyun yapmayı düşünüyor musun?” sorusuna ise; “Sanırım bu durumda sonsuza kadar oyun yapacağımı düşünmüyorum. Dünya çapında bu kadar çok insanı ve birden fazla stüdyoyu yönetmek çok stresli.” diye ekliyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 Mart 2024 00:01

Keşke Todd Howard da böyle hissetse.

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: