Need For Speed Most Wanted Remake Geliştiriliyor Olabilir Mi?

2005 yılında piyasaya sürülen ve neredeyse her oyuncunun bir dönem deli gibi oynadığı Need For Speed Most Wanted için çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Need For Speed Most Wanted Remake söylentisi alev aldı

Her oyuncunun özel hisler beslediği bu 2005 çıkışlı yarış oyunu, halen daha en popüler yarış oyunu olarak gösteriliyor. Need For Speed Most Wanted, döneminde uyguladığı tarife ve yenilikçi yaklaşımla birlikte eğlenceli yapısıyla da oyuncuların gönlünü çalmayı başarmıştı. Dün gece çıkan bazı söylentilere göre Need For Speed Most Wanted Remake‘in geliştirildiğini öğrenmiş olabiliriz.

Aslında bu Remake haberlerinin çok sürpriz bir tarafı yok. Çünkü Need For Speed serisinin en sevilen oyunlarından bir tanesi olan Most Wanted için zaten bir Remake yapılma hevesi vardı. Dün gece çıkan haberler ise sadece bu söylentiyi alevlendirmiş oldu diyebiliriz.

Need For Speed Most Wanted Remake söylentisi alev aldı
Kaldırılan Tweet aynen bu şekildeydi. Daha sonra silinse bile internet arşivine çoktan düşmüştü.

Simone Bailly -kendisi bir aktris ve seslendirme sanatçısı- dün gece saatlerinde attığı bir Tweet sebebiyle bu tartışmayı alevlendiren kişi oldu. Bu Tweet, saatler sonra silinse bile iş işten geçti diyebiliriz. Orijinal oyunda Jonathan Cross, yani Sergeant Cross’un ortağı olan yan karakteri seslendiren aktris Simone Bailly, muhtemelen yanlışlıkla attığı bu Tweet içerisinde şu sözlere yer veriyor;

“Need for Speed: Most Wanted Remake 2024‘te çıkacak, eğer Cross (Dean McKenzie) ve ortağı (Simone Bailly)’yi en çok aranan yarışçıyı avlarken görmek istiyorsanız beğenin ve yorum yapın”

Bu Tweet’in hemen silinmesi ise iddiaları güçlendirdi diyebiliriz. Eğer gerçek olmasıydı bu gönderi halen daha aktrisin Twitter hesabında duruyor olurdu. Ayrıca gönderiye gelen yanıtlara yapılan beğenilerini de kaldıran ünlü isim, henüz resmi olmasa bile çıkan haberleri doğrulamış oldu. Yani 2005 yılında PlayStation 2 ile başlayan Need for Speed: Most Wanted macerası, aradan geçen bunca yıla rağmen halen ayakta kalmayı başarıyor. Umarız seriye yakışır bir Remake sürümüyle karşımıza çıkarlar diyelim.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: