My Time at Sandrock v1.0 Sürümü Dolu Dolu Geliyor

Focus Entertainment ve Pathea Games ortaklığıyla piyasaya sürülen My Time at Sandrock için yeni bir fragman yayınlandı. Sevilen simülasyon oyunu My Time at Portia’nın devamı niteliğindeki yapım, Kasım ayında tam sürüme geçiyor.

My Time at Sandrock tam sürüme geçiyor

Şu anda PC’de Steam ve Epic Games Store platformlarında Erken Erişimde yer alan My Time at Sandrock, 2 Kasım‘da v1.0 ile Tam Sürüme geçiş yapacak. Yayımlanan fragman eğlenceye, maceralara ve daha birçok içeriğe kısa bir bakış sunuyor.

Sandrock’u hayatta tutan ve harekete geçiren tutkulu topluluk ile tanışacaksınız. Bu dost canlısı ve konuksever insanlar, kaynakların kısırlaştığı ve dışarıdan gelen tehditlerin giderek arttığı çölde zorlu bir yaşam sürüyor. İnşaatçı olarak onlara katılın ve kasabayı canlandırmak için önemli bir rol üstleneceksiniz. Keşiflerle, açığa çıkan gizemlerle, ustalıkla, tehlikelerle ve iç açıcı ilişkilerle dolu harika bir maceranın başlangıcına ortak olun. İnşa edin, yaratın, özelleştirin, karakterinizi kişiselleştirin, atölyenizi çalıştırmaya ve geliştirmeye başlayın. Ama kendinizi sadece bir inşaatçı olarak düşünmeyin. Siz aynı zamanda bir maceracısınız!

Çok oyunculu mod ise yolda

Çevrimiçi çok oyunculu mod sayesinde en fazla üç arkadaşınızla birlikte iş birliği yaparak karakterinizin yaratıcılığını ortaya çıkarın, canavarlarla savaşın veya sadece rahatlayın! Hangi oyun tarzı olursa olsun, bir arkadaşınızla geçirdiğiniz küçük anlar her zaman daha eğlenceli olacaktır. My Time at Sandrock şu anda Steam’de ve Epic Games Store’da mevcut. v1.0, 2 Kasım’da Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Xbox One’da yayınlanacak.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar