Mortal Kombat: Onslaught Mobil Cihazlar İçin Çıktı

Paylaş

2022’de duyurulan ve sadece mobil cihazlar için piyasaya sürüleceği ifade edilen Mortal Kombat: Onslaught, geçtiğimiz dakikalarda çıktı. Mortal Kombat heyecanını artık mobil cihazlarınızda da yaşayabileceksiniz!

Mortal Kombat: Onslaught iOS ve Android’te

Klasik Mortal Kombat türünden biraz farklı bir yapıda karşımıza çıkan Mortal Kombat: Onslaught, karakter grupları kurduğumuz ve bu grupla dünyayı kurtarmaya çalıştığımız bir senaryo üzerinden ilerliyor. 55 farklı karakterin yer aldığı oyun içerisinde aynı zamanda ilgi çekici oyun modları da yer alıyor. Tower gibi klasikleşmiş Mortal Kombat oyun modu da yer alıyor ancak, Arena gibi diğer oyunculara karşı savaşlara gireceğimiz farklı modlar da oyun içerisinde bizleri bekliyor olacak.

Mortal Kombat: Onslaught Mobil Cihazlar İçin Çıktı
Mortal Kombat: Onslaught Mobil Cihazlar İçin Çıktı

Sürekli güncellenecek olan ve farklı oyun modlarıyla desteklenmesi planlanan yapım, iOS ve Android cihazları için geçtiğimiz dakikalarda piyasaya sürüldü. Mobil oyuncuların Mortal Kombat sevdasına güzel bir alternatif olması planlanan yapım, aynı zamanda hikaye desteğine de sahip. Oyun içerisinde tamamen mobil platforma özel olarak tasarlanmış bir senaryo modu bulunuyor.

Bu yeni Mortal Kombat oyununu iOS ve Android cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. App Store mağaza sayfası için buraya, Google Play mağaza sayfası için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: