Monster Notebook’tan Harika Temmuz Kampanyası: Seçili Abra Serisi Laptoplardan Birini Alana, Kontrolcü Hediye!

Paylaş

Monster Notebook temmuz ayında harika bir yaz kampanyası ile karşımıza çıkıyor. İçerisinde RTX 4050 ekran kartı bulunduran seçili oyun laptoplarından birini alana, 1500₺ değerinde Pusat Clutch oyun kontrolcüsü hediye ediliyor. Hazır “yaz ayları, oyun ayları” demişken, böyle bir fırsatı değerlendirmek isteyebileceğinizi düşündük!

Monster Notebook, RTX 4050 ekran kartlı sistemleri alanlara Pusat Clutch kontrolcüsü hediye ediyor

Monster Notebook‘un mağazasında seçili RTX 4050 ekran kartına sahip laptoplardan birisini alırsanız, Pusat Clutch isimli oyun kontrolcüsü hediye edilecek. Şirket yeni kampanyada oyuncular için 5 farklı laptop seçmiş durumda ve bunlar kampanya dahilinde hediye bir kontrolcü ile gönderilecek. Farklı işlemci ve donanım konfigürasyonlarına sahip, farklı bütçelerden 5 adet laptop arasından hangisini alırsanız alın, oyun kontrolcünüz yanında hediye olarak gelecek.

Kampanya kapsamında listelenen laptopları incelemek için buradan Monster Notebook’un resmî web sitesine gidebilirsiniz. Abra serisi laptoplar arasında v5 ve v7 modellerini kapsayan kampanya, geniş bir bütçeyi kapsayacak şekilde tasarlanmış. Kontrolcünün de yaklaşık 1.500₺ olduğunu hesaba katarsak, yaz aylarında oyuna katılmak için güzel bir fırsat olacağını söyleyebiliriz!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: