Mobile Legends Elmas Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Kahramanlar, kostümler ve dahası... Mobile Legends Diamonds ile ilgili merak edebileceğiniz her şeyi paylaşıyoruz.

Paylaş

Mobile Legends Elmas nedir, ne işe yarar ve bu birimi nasıl satın alabilirsiniz? Eğer oyunu oynuyorsanız bir noktada bu soruların aklınıza geldiğini biliyoruz. Biz de bu içeriğimizde sponsorumuz SkyEpin ile akıllı telefonlarınızdaki MOBA deneyimini nasıl güzelleştirebileceğinizden bahsedeceğiz. Öyleyse girişi daha fazla uzatmadan, gelin birlikte Mobile Legends’ın oyun içi para biriminin detaylarından bahsedelim.

Mobile Legends Elmas nedir?

Mobile Legends oyununda Elmas, İngilizce ismiyle “Diamond” gerçek para ile de satın alınabilen bir oyun içi para birimidir. Dilerseniz oyunun kendi mağazasından, dilerseniz de güvenilir olduğunu düşündüğünüz üçüncü parti sitelerinden bu birimi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda oyundaki ilerleyişiniz sırasında elde ettiğiniz bir diğer birimi de buna dönüştürmek mümkündür. Yine bir seçenek olarak, oyun içi turnuvalardan ve etkinliklerden de bu birimi elde edebilirsiniz.

Mobile Legends Elmas
Mobile Legends Elmas Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Mobile Legends Elmas birimi ile oyun içerisinde çeşitli kozmetiklerin ve kahramanların kilidini açabilirsiniz. Gerçek para ile satın alınabildiği gibi bu birimi aynı zamanda oyun içinde biriktirdiğiniz “Battle Points” ile de elde edebilirsiniz. “Diamonds” birimi ile adil bir şekilde oyundaki ilerleyişinizi hızlandırabildiğiniz gibi yeni kozmetikler alarak maçlardaki en havalı oyuncu da olabilirsiniz.

Ayıracak çok fazla vaktiniz yoksa: Mobile Legends Elmas nasıl satın alınır?

Eğer oyuna uzun süre vakit ayıramıyor ve Elmas birimini hızlı şekilde almak istiyorsanız, en hızlı yolu gerçek para karşılığında satın almaktır. Bunun için de dilerseniz oyun içi mağazayı, dilerseniz de üçüncü parti web sitelerini kullanabilirsiniz. Tam bu noktada sizlere bu içeriğimize sponsor olan SkyEpin’den bahsetmek uygun olacaktır.

Mobile Legends Elmas Fiyatları
Mobile Legends Elmas Nedir, Nasıl Satın Alınır?

SkyEpin üzerinden Mobile Legends başta olmak üzere birçok oyun için özel para birimleri satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme sayesinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir ve aldığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Mobile Legends Elmas ve birçok farklı oyun içi para birimini dilerseniz kendiniz için satın alabildiğiniz gibi arkadaşlarınıza hediye olarak da gönderebilirsiniz. Hediye olarak satın aldığınız ürünlerin kodları bir PDF dosyası halinde size sunulur ve siz de bu dosyayı indirerek hediyenizi doğrudan arkadaşınıza iletebilirsiniz.

SkyEpin’de Mobile Legends Elmas fiyatları

An itibarıyla SkyEpin üzerinde Mobile Legends Elmas fiyatları şu şekilde:

 • Haftalık Elmas: 33.96₺
 • Twilight Pass: 168.90₺
 • 44 Elmas: 12.62₺
 • 88 Elmas: 25.26₺
 • 133 Elmas: 37.88₺
 • 221 Elmas: 63.12₺
 • 309 Elmas: 89.96₺
 • 354 Elmas: 102.81₺
 • 494 Elmas: 140.68₺
 • 715 Elmas: 207.46₺
 • 1041 Elmas: 292.19₺

Eğer daha fazlasını merak ediyorsanız, bütün fiyatların bulunduğu sayfayı SkyEpin üzerinden inceleyebilirsiniz. Tek seferde 12.912 Elmas’a kadar alışveriş yapma imkanınız bulunuyor ve geniş yelpazesi sayesinde, ihtiyacınız kadarını seçerek satın alabiliyorsunuz. Fiyatların bu web sitesi üzerinde indirimde olduğunu ve gelecekte farklılık gösterebileceğini de ekleyelim.

Mobile Legends haftalık elmas nedir
Mobile Legends Elmas Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Mobile Legends Haftalık Elmas nedir?

Yukarıdaki listede görebileceğiniz Haftalık Elmas, yedi gün içinde kullanabileceğiniz ödülleri kapsayan bir geçiştir. Satın alımdan sonra yedi gün boyunca kullanabileceğiniz 210 Elmas ve ek olarak birçok hediyeyi içeren bir paket olarak da düşünebilirsiniz. Eğer satın aldığınız birimi hemen kullanacaksanız, bu şekilde bir paket tam size göre olabilir.

Sonuç

Akıllı telefonlardan ve tabletlerden, aynı zamanda Google Play Games üzerinden de oynanabilen, sevilen MOBA oyunu için Diamonds adı verilen oyun içi birim ile ilgili merak edilen her şeyi sizlerle paylaştık. Umarız bu yazımızda aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulabilmişsinizdir. Eğer hala öğrenmek istediğiniz detaylar varsa, bunları yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşmayı da unutmayın. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz!

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: