Uluslararası Bir Mobil Oyun Firması, ”Telefonunu Cebinden Çıkar” Temalı Reklam Filmi Çekti

10 dakika Mobile Legends molasına ne dersin? 😉

Paylaş

Dünya’nın en popüler mobil oyunlarından olan Mobile Legends: Bang Bang, popüler Türk içerik üreticisi Barış G ile birlikte ”Telefonunu cebinden çıkar” temalı bir reklam filmi çekti. Yaklaşık 90 saniye uzunluğunda olan bu eğlenceli reklam filmi, Mobile Legends: Bang Bang’in yaklaşık 10 dakika süren maçlarına dikkat çekerek herkese uygun bir oyun olduğunu vurguluyor.

Mobile Legends: Bang Bang Türkiye’de ilgi görmeye devam ediyor

Mobil cihazlarda son dönemlerin popüler MOBA oyunlarından bir tanesi olan Mobile Legends: Bang Bang, oyunculara sadece 10 dakikalık maçlarla heyecan dolu bir aksiyon deneyimi sunuyor. Günlük hayatın koşuşturması içerisinde oyun oynamaya vakit bulamayanlar için harika bir alternatif olan bu yapımı dilerseniz iOS, dilerseniz Android cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Üstelik yayınlanan yeni eğlenceli reklam filmini izledikten sonra canınınız oyunu daha da çok çekebilir.

İşte reklam filmi

5v5 arenalar içerisinde rakiplerinize karşı üstünlük kurmaya çalışacağınız Mobile Legends: Bang Bang, aynı zamanda espor tarafında da ülkemizde önemli bir konumda yer alıyor. MLBB: Espor Türkiye resmi hesabını da buradan takip edebilir ve profesyonel oyunculardan en doğru geri bildirimleri alarak oyun içerisinde kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu MOBA oyunu hakkında daha fazla bilgi almak, şampiyonları ve yeteneklerini görüntülemek, sürekli yenilenen oyun içi etkinliklerine göz atmak için Mobile Legends: Bang Bang resmi internet adresine de buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: