Medieval Dynasty Co-Op Modu Aralık Ayında Steam’e Geliyor

Paylaş

Medieval Dynasty geliştiricisi Render Cube ve yayıncısı Toplitz Productions, 7 Aralık’ta Steam üzerinden yayınlanacak bir güncellemeyle birlikte oyuna çevrimiçi eşli co-op modun ekleneceğini duyurdu.

Medieval Dynasty eşli desteğe kavuşuyor

Oyun içerisine eklenecek çevrimiçi eşli güncellemenin yanı sıra yeni bir harita da oyunculara sunulacak. Medieval Dynasty’nin yeni ortak haritası The Oxbow, esrarengiz karakterler, büyüleyici yerler ve büyüleyici köylerin de yer aldığı yeni ve heyecan verici bir konum sunuyor. Oxbow içerisindeki köyler yeni iş istasyonları sayesinde daha curcunalı bir hale bürünecek. Bu büyüleyici diyarın sakinleri artık günlük hayatın koşuşturmasına kapılma fırsatına sahip olacak.

Ancak hepsi bu kadar değil; kooperatif harita güncellemesiyle birlikte oyun size, zengin Orta Çağ dünyasında kendi benzersiz erkek ve kadın avatarlarınızı oluşturma fırsatını sağlayacak yeni karakter yaratıcı özelliği de getiriyor. Saç stilleri, yüz düzenlemeleri, göz rengi ve kemik yapısı gibi özelliklerin tümü özelleştirilebilir olacak.

Toplitz Productions GmbH CEO’su Matthias Wünsche, “Medieval Dynasty tutkulu oyuncu topluluğumuz için yaşayan, nefes alan bir dünya haline geldi. Oxbow ortak haritası ve karakter yaratıcısı, hikaye anlatımı ve kişiselleştirme için yeni yollar sunarak oyunculara kendi ortaçağ maceralarını şekillendirme gücü veriyor.” dedi.

Render Cube S.A. CEO’su Damian Szymański ise, “Sonunda iş birliği modunun çıkış tarihini Medieval Dynasty hayranlarıyla paylaşabildiğimiz için çok mutluyum. Oldukça zorluydu ama oyunumuzda çok oyunculu bir deneyim hayal eden oyuncuları hayal kırıklığına uğratamadık. Ayrıca çevrimiçi eşliye ilişkin beklentilerini de dikkatle dinledik. Tüm ekip beklentilerini karşılamak için her türlü çabayı gösteriyor.” ifadelerine yer verdi. Daha fazla detay için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: