Max Payne Remake Projeleri Alan Wake 2 İle Aynı Bütçeye Sahip Olacak

Paylaş

Remedy Entertainment imzalı Max Payne Remake projeleri için yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Şirketten yapılan bir finansal açıklamada yer alan bu bilgiler, bizlere oyunun kapsamını belli ediyor olabilir.

Max Payne Remake kalitesi yüksek olacak

Alan Wake 2 ile ortalığı kasıp kavuran Remedy Entertainment, Max Payne 1 ve 2 Remake için kolları sıvamıştı. Geçtiğimiz saatlerde açıklanan bir finans tablosunda bu oyunların Alan Wake 2 ile aynı bütçeye sahip olacağı ve geliştirme sürecinin hızlı bir şekilde devam ettiği aktarılıyor. Bu açıklamalara göre Max Payne 1 ve 2’nin yeniden yapımları oldukça kaliteli ve bütçeden kısılmamış bir şekilde karşımıza çıkacak.

Max Payne Remake Projeleri Alan Wake 2 İle Aynı Bütçeye Sahip Olacak
Max Payne Remake Projeleri Alan Wake 2 İle Aynı Bütçeye Sahip Olacak

Daha önce ortaya çıkan bazı raporlar içerisinde Alan Wake 2’nin 75 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olduğu açıklanmıştı. Max Payne Remake projelerinin de bu minvalde aynı bütçeye sahip olması bekleniyor. Henüz net bir rakam belirtilmese bile açıklanan raporda aşağı yukarı aynı seviyelerde bir bütçe belirlendiği tahmin ediliyor. Ayrıca oyunun çıkış tarihleri hakkında da henüz netleşmiş bir bilgiye yer verilmiyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: